Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy srac, aki jarna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srac, aki jarna velem, nekem viszont nem tetszik. Meg tudnam igy szeretni, vagy nem?

Figyelt kérdés
2017. máj. 26. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
nem szerintem ne erőltesd.
2017. máj. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vannak még srácok ne aggódj... nem kell mindenkivel össze jönni aki össze akar veled,pláne úgy,hogy nem is tetszik. Semmi értelme a dolognak
2017. máj. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem például a barátom egyáltalán nem volt egy álompasi mikor összejöttünk... Kicsit husibb volt, stílusa se igazi... De... Véleménye szerint miattam elkezdett fogyni (1 év 30kg kb.) és gyúrni. Mióta másfél éve együtt vagyunk azóta nyáladzanak utánna a lányok. Ha belsőleg megfog benne valami, akkor egy próbát megérhet.
2017. máj. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!