Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Leszbikus/biszex lányok, ti...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus/biszex lányok, ti mennyire titkoljátok hogy a lányokhoz vonzódtok?

Figyelt kérdés
Így 18 év alatt elég sok kritikát kapnak azok, akik felvállalják-sokan azzal rágalmaznak, hogy csak divat az egész. Jobb döntés ezt eltűrni vagy inkább titokban tartani az egészet? Én nagyon félek, és senki sem tudja, ezért azt sem tudom hogyan ismerkedjek.

2017. máj. 26. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
12%
Szerintem egy lány cuki lánnyal, de ink legyél bi :3
2017. máj. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem titkolom, nem érdekel, mit mondanak. 16/L/bi
2017. máj. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

Én a családomnak még egyáltalán nem mondtam el,csak néhány barátom tudja...

A szüleimnek maximum csak akkor fogom elmondani,ha nagyon komoly barátnőm lesz...Nagyon nehéz az ilyesmi...

Én is attól félek,hogy-bár teljesen biztos vagyok a szexualitásomban-azt hiszik majd,hogy"össze vagyok zavarodva" vagy hogy "csak divat az egész"....pedig ebben az életkorban is tökéletesen tudhatod,hogy a lányokat is ugyanúgy szereted,mint a fiúkat...

Szóval én titkolom....még

14/lány/bi

2017. máj. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

3as!

Teljesen egyetértek veled, hogy addig nem mondod el, amíg komoly kapcsolatod nem lesz.

Viszont azzal a hozzáállással is egyetértek, hogy 14 éves kora után az embernek nagyon sokat változik még a szexualitása. Nem tudom, Te milyen vagy, tehát nem konkrétan rólad van szó, hanem egy átlagos 14 évesről. Szerintem 14 évesen egy ember szexualitása még épp szárba szökkenő fázisban van: nem tudni még, milyen lesz 24 vagy épp 44 évesen. Az is lehet, hogy akit akkor vonzanak a lányok, később hetero lesz és fordítva is.

2017. máj. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

A szüleimnek nem akarom elmondani, inkább hazudok még éveken keresztül nekik. Apum nagyon homofób, anyum is kissé az. Maximum akkor mondanám el nekik, amikor már külön élek tőlük és eltudom tartani magamat, valamint komoly kapcsolatban vagyok egy lánnyal.

Nem hinném, hogy ha most elmondanám akkor kidobnának, mert mégis csak a gyerekük vagyok, de nem kockáztatok.


A barátaim tudják, másoknak meg semmi közük hozzá szerintem.

18/l

2017. máj. 31. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Eléggé xd
2017. jún. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem az nagyon szexi, ha egy lány biszex. Viszont én aggódnék, nehogy lelépjen a szerelmem egy nővel. Férfiként megteszem amit tudok, érte még át is operáltatnám magam, ha épp nőre vágyik, de nem hinném hogy jó csaj lennék.:D


-egy hetero pasi

2017. jún. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Nekem is csak néhány barátom tudja. A szüleimnek csak akkor fogom elmondani, ha valami komolyabb kapcsolatra kerülne sor. :) 16L
2017. júl. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nincs abban semmi rossz, ha valaki a saját neméhez vonzódik. Ezt teljesen természetes. Ne érdekeljen más véleménye. A szeretetnek nincsen korlátja.
2017. júl. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Viccelsz? Még azt is titkolom, ha egy srácba vagyok szerelmes, nemhogy egy lányba:D
2017. júl. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!