Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vajam be, hogy szerelme...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vajam be, hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
Az osztálytársam azon belül is a padtársam(lány) nagyon szeretem kb. tetszett 1,5 évet, de NEM jöttünk össze mert féltem neki elmondani, de utána jött egy másik lány együtt voltam vele, de rájöttem,hogy az a lány kell nekem aki eddig is tetszett.Egyre jobban kezdem megszeretni, hogyan vajam be neki, hogy szeretem?Jól elvagyunk órán is és szünetekeben és sulin kívűl is,az jelent valamit ha engedi,hogy át karoljam és simogassam? A válaszokat előre is köszönöm :)

#szerelem #Hogyan vajam be.
2017. máj. 26. 23:15
 1/4 CFB ***** válasza:
Szerintem nem lenne ellenére, ha össze akarnál jönni vele
2017. máj. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendben köszi :)
2017. máj. 26. 23:25
 3/4 anonim ***** válasza:

sehogy ne "vajad" be neki, esetleg valld be (bocsi :))


kerdezd meg tőle h lenne e kedve randizni veled :) ebbol eleg egyertelmu valaszt kapsz majd tőle, de szerintem is táplál feléd gyengédebb érzelmeket

2017. máj. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben :) Suliba vagy sulin kívül kérdezzem meg?
2017. máj. 27. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!