Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek? Voltatok mar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? Voltatok mar hasonlo helyzetben?

Figyelt kérdés

3eves kapcsolatonak lett vege 4hete kb.

Exemnek lett uj baratja amikor kerdeztem tole hogy szereti.e ezt valaszolta"Igen vagyis meg jobban megkell tudnom, igy az elejen nehez,nem tudom el magyarazni" Mikor kerdeztem rola hogy engem szeret.e meg nem valaszolt! 17eves szerintetek? Volt mar valaki hasonloban? Sztorik tapasztalat velemeny erdekelne?


2017. máj. 27. 04:40
 1/4 anonim válasza:
Nem értem az ilyet. Ha az exed, akkor miért nem hagyod békén ezekkel a hülye kérdésekkel,hogy szeret-e még???
2017. máj. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Én meg az olyat nem ertem mint te,megbeszeltuk a dolgokat valaszolt mindenre amire nem azt nem eroltettem.

Ha nem a kerdesemhez valo valaszt adsz miert irsz? En kertem velemenyt mastol nem pedig en a tiedet,beszeltunk meg ma is olyan rossz viszony nincs,legyezives ha nem tudsz olyat irni ami a kerdesemre tartozik akkor inkabb ne irj! Koszi

2017. máj. 27. 07:07
 3/4 anonim válasza:

Voltam pontosan ilyen helyzetben többször is, igaz, annak már 15, illetve 11 éve.


Nem válaszolt, mert nem akar nemet mondani. Új barátja van. Nem tudja, hogy kölcsönös-e a, mennyire élje bele magát, de egy a lényeg: új barátja van, akit szeret. Ha téged szeretne, nem lenne az exed. Fogadd el. Lépj tovább. És hagyd békén. Fogsz találni más nőt.


33F

2017. máj. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem értem, hogy ez miért nem tini párkapcsolati kérdés.
2017. máj. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!