Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti szoktatok sírni?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti szoktatok sírni? Milyen az, ha magatok alatt vagytok? És mitől tudtok így lenni? Mondjuk egy szakítástól tudnátok sírni?

Figyelt kérdés
2017. máj. 27. 10:14
 1/9 papagenou ***** válasza:
100%
igen. azok, akik képesek érzelmeket megélni s nem félnek attól, hogy elvesztik a férfiasságukat emiatt, azok sírnak néha. :)
2017. máj. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
olyan cuki amikor egy fiu/ferfi sir :3
2017. máj. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én bevallom őszintén hogy szoktam sírni. Bár mondjuk eddig 1 olyan lány volt aki miatt sírtam de akkor nagyon. Igazából nem voltunk együtt és élőben is csak 2-szer találkoztunk mert elég messze lakunk egymástól(250km) de én annyira megkedveltem és megszerettem hogy azt el se lehet mondani. Megszerettem minden vonását, a beszédét, a jellemét, a külsejét egyszóval szerelmes lettem. A második találkozásunk után aztán annyira rosszul éreztem magam hogy haza kellett jöjjek és ő is hazament. Szóval 1 hétig sírtam utána borzasztó volt... Ezen kívül nagyon nem szoktam sírni max egy megható filmen. 17/f
2017. máj. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ritkán énis szoktam sírni. Viszont lány után még nem, mivel nem látom értelmét összejönni valakivel, ha úgyis Európa másik felében élek.

A sírás oka általában a honvágy illetve barátok. Külföldön élek, már 13 éves koromban el lettem szakítva Magyarországtól. Évente egyszer járok haza, 2 hónapra.

Viszont az utolsó egy hétben ilyen letargiában vagyok és amint kilépek az utcára, eszembe jut hogy majd csak egy év mulva látom újra.. Olyankor elmorzsolok pár könnycseppet. :/ (Ez az egyetlen oka ha sírok, évente egyszer.)

17/F

2017. máj. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Úristen de aranyosak az előző válaszolók :)
2017. máj. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
fiú létemre megszoktam hatódni az érzelmesebb filmeken.De viszont romantikusabb és érzelmesebb is vagyok 21f
2017. máj. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bár a kérdés nem nekem szól, azért válaszolok :)

A tesòm 15, ő akkor sír, ha valami szörnyű történik vele.

Apum 45, ő akkor sírt, amikor meghalt az édesapja, illetve amikor váltak anyuval.

18/L

2017. máj. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én egy lány után sírtam a legtöbbet.

Teljesen beleszerettem mindenébe ő is ezt állította de végül rájöttem hogy csak játszadozik velem :/

Ez 1 éve történt de még mai napig képes vagyok el sírni magam ha olyan zenét hallok vagy mélyebben visszaemlékszem rá.

Valamint romantikusabb dolgokba bele tudom élni magam. Mindig elképzelem magunkat mint régen...

16/f

2017. máj. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egész nap sírtam. Közel 2 éves kapcsolat ért véget váratlanul. 20/F Mikor te még szerelmes vagy de nem tudsz már mit tenni, hogy megtartsd a másikat, mert ő menni akar.
2017. máj. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!