Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi tehetnék, hogy jobban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonymus0123456789 kérdése:

Mi tehetnék, hogy jobban megismerjem őt?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki,egyszerűen rettenetesen aranyos, igazából még nem beszélgetünk csak egy 'köszi-nincs mit' volt a tartalmas beszélgetésünk, de fél füllel amiket hallottam, hogy poénkodott egy haverjával illetve, hogy ő maga milyen rendes és normális (nem olyan mint a többi "fiú" mostanság). Tudom, hogy esetleg még korai ez az egész, de rettenetesen tetszik. Nem tudok róla semmit igazából, nem túl sokszor találkoztunk, és hetente így is csak egyszer fogunk, de egyszerűen elragadott az az általam megismert kevésnyi személyisége is. Alig várom a csütörtököt, hogy újra lássam, facebookon meg ilyen közösségi portálokon nem találom, hogy esetleg ott beszélgessünk. Nem túl sok az önbizalmam, néhány ismerősöm szerint a kisugárzásom jó. Az utóbbi találkozásunkkor kb. méterre félméterre voltam tőle és így is zavarban voltam. Mit tehetnék, hogy beszélgessek vele vagy hogyan ismerjem meg jobban? Megjegyzem, amikor találkozunk is csak egy háromnegyed órára és akkor sem érünk rá beszélgetni igazából. De ennek az okát csak privátban, mert láthatja a kérdést és felismerhet :/ 15/L

2017. máj. 27. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:

ha gondolod írhatsz

senki se egy isten szólítsd meg bátran nem lesz baj

2017. máj. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ok. Köszii
2017. máj. 27. 17:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj:)
2017. máj. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!