Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális ha ennyitől benedvese...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha ennyitől benedvesedtem?

Figyelt kérdés

Osztálykiránduláson este átmentem ahhoz a fiúhoz akit szeretek.Többen is voltak a szobában,filmet néztek.Én lefeküdtem a fiú mellé és megfogta a kezem.Persze nem volt ellenemre "megengedtem" neki vagyis én is megfogtam és összekulcsolva a kezünket feküdtünk az ágyban.Néha amikor simogatott egyszerűen annyira felizgatott,hogy nagyon benedvesedtem.Persze csók meg ilyesmi nem volt,korainak is gondolom és várni szeretnék vele.

15/l



2017. máj. 27. 20:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen normális.
2017. máj. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
6%

Szóval a kézfogástól nedvesedtél be XD Hát akkor veled se érdemes kezetrázni :D

De jobb mint a ami a legtöbb nőnél van hogy már daruval sem lehet elérni semmit. Szóval semmi gond.

2017. máj. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Ha daruval sem tudsz elérni semmit senkinél, akkor nem a nőkkel van a baj, te vagy béna.
2017. máj. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%

mekkora egy ... vagy te, #4

nem gondolod, hogy talán éppen azért elég neki ennyi is, mert amúgy nem éli ki a vágyait?


tök normális, kérdező

2017. máj. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
15%

# 5

Akkor figyelmedbe ajánlom az előző válaszomat is, remélem nem jelent neked problémát a szövegértés!

2017. máj. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ha poénos kedvedbe vagy menjél éld ki magad valahol csak ne itt.Köszi,puszi.
2017. máj. 27. 21:44
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen természetes. Csak míg egy fiú büszkén meséli, hogy megfogta a csaj kezét és már attól vígan meredezett neki a gatyájában, addig egy lány nem meri kimondani, ha ő is élvezi a másik érintését. Pedig miért is ne tenné. A ferromonok és hormonok működnek, és a működésüknek ez az eredménye.


Inkább ne is ezzel foglalkozz, hanem beszélgessetek a sráccal, töltsetek el időt kettesben.

2017. máj. 27. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Azért ennyire nem kéne kiéhezettnek lenni.
2017. máj. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 pptomi ***** válasza:

Ez a normális rendje, teljesen rendben vagy.


"Azért ennyire nem kéne kiéhezettnek lenni."

Te még nem láttál olyan 1-2 éves gyereket, aki valamivel, pl. plüssjátékkal dörgöli magát, majd elhomályosodik a tekintete. Akkor ők is ki voltak éhezve?

2017. máj. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

IGEN normális, az előző negatív válaszolóknak valószínűleg még köze sem volt nőkhöz, vagy nagyon gyengék az ágyban :)


nyugi normális


19f

2017. máj. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!