Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az én nevem Maya,12 éves lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én nevem Maya,12 éves lány vagyok, aki örülten szerelmes egy fiúba, és nem tudom mit csináljak, fogalmam sincs hogy bejövök. E neki vagy nem. Egyszer piszkál, egyszer meg kedveskedik. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

2017. máj. 27. 21:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

Az én nevem Józsi 44 éves vagyok és alkoholista és drogfüggő.

Bejössz neki hidd el, tudom, a Jack Daniels mondta meg Mariska

2017. máj. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

12 évesen??

inkább babázz vagy nem tudom

pasi ilyen korba minek?? hogy már meg utáld mindet??

2017. máj. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
42%
Unatkozok?
2017. máj. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
42%
Igen
2017. máj. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
63%
Valaki trollkodik...
2017. máj. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
20%
Szia Maya, ezt csak egy felekeppen tudhatod meg. A furdoszoban talalhatsz egy titkos varazsitalt amivel egybol barki gondolataban tudsz olvasni. A dobozra az van rairva h "Feherito". Na azt idd meg. Sok sikert 😜
2017. máj. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
Ne hallgass az előző kommentekre, barmok:D ez egyszerű gyerekszerelem nem több az előző emberkéket leszàmítva biztos nekik nem volt, hát sokan kimaradnak a "jóból" mivel még tényleg túl fiatal vagy próbálj vele minél többet beszélgetni aztan majd idő elteltével alakulni fog a dolog
2017. máj. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Az utolsó kommentelőnek nagyon szépen köszönöm!A többiekről meg nem is beszélve,ugy látszik ti nem voltatok szerelmesek.És ha akartok nekem mondani valamit,akkor létszi a témával kapcsolatosan írjatok,és ne ilyeneket hogy droggfüggő?Meg babázni 12 évesen?Most komoly nőjetek már fel!
2017. máj. 28. 11:54
 9/18 anonim ***** válasza:

a nőjjetek már fel részt inkább neked javasolnánk még gyerek vagy

és már kapcsolatot akarsz még minek??

ha szakítotok akkor meg itt fogsz hisztizni hogy neked nem kell másik pali csak ő

meg bármibe le merem fogadni hogy itt fogsz depizni azért mert vége lett

lehet mondani hogy nem kellene ilyen negatívan hozzá állnom

de attól mitől lesz jobb hogy már most bele mászol egy kapcsolatba??

egyszerűen nem értem a mai gyerekeket nektek még élvezni kéne a gondtalan gyerekkort nem magatoknak csinálni a bajt

2017. máj. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Képzeld,én nem olyan vagyok aki hisztizni fog,én igen is szeretem őt,és remélem ő is így érez,szerintem egy próbát megér,és én arról nem tehetek hogy ti nem voltatok szerelmesek.És nem egész nap a telefonomat nyomom.Képzeld falusi vagyok,és imádom.Imádok kint játszani,imádok fát mászni.És amint elnéztem eléggé pláza cica vagy,mond talán nincs szillikon melled??
2017. máj. 28. 13:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!