Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ilyenkor?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ilyenkor?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy van egy fiú osztálytársam, aki már 4 hónapja tetszik nekem... Aztán, úgy március körül azt vettem észre, hogy ez kölcsönös is, viszont egyikünk sem lép. Ő eléggé félénk típus, én pedig bizonytalan. Mindjárt itt a nyár, és nem szeretnék nélküle eltölteni közel három hónapot. A kérdés az, hogy ilyenkor mit tegyek? Hogyan közeledjek felé? Esetleg írjak rá, ha élőben nem menne? Ha igen, mit írjak neki?

2017. máj. 27. 22:40
 1/3 anonim válasza:
Szerintem irj ra , ez majd ad neki egy kis loketet , hogy a kovetkezo lepest o tegye meg
2017. máj. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia! Én ugyan ebben a szituban vagyok mint te csak én fiú vagyok! Ha engem kérdezel én azt tanácsolnám hogy írj rá! pl : -Hali! (ne Sziát használj az nagyon komoly szitura akoar utalni és te most csak poénkodsz vele először!

- Kezdj el vele egy témáról beszélgetni majd ha összerázódtatok mond meg neki hogy "bírod"! (Ne azt mond hogy szerelmes vagy az még ilyenkor korai!) Majd egyre többször találkozzatok , beszélgessetek és a többi majd magátol jön meglátod! Sok sikert!

2017. jún. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az előzővel egyetértek :) sok sikert kívánok ;)
2017. jún. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!