Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek elfogadható-e?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elfogadható-e?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok a barátnőm 20 éves DE én 182cm magas vagyok őmeg kb 170 cm magas. Sokan aztmondják,hogy 17 évesnek is simán kinézek. Szerintetek ez rendben van? Mellesleg ő meg olyan 17-18-nak néz ki. Előre is köszönöm a válaszokat. :)

2017. máj. 28. 01:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát, elég fura, így külsőre rendben van, és különben is csak tőletek függ, hogy úgy gondoljátok-e, ez így okés. Szerintem mindenképp, ha már együtt vagytok.


Mondjuk az a 6 év így kimondva tényleg fura, de egészségetekre :)

2017. máj. 28. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Arra azért kíváncsi lennék, hogy mivel vetted le a lábáról a hölgyet. :)
2017. máj. 28. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2 kommentelő-hát nemvagyok egy pálcika gyerek már kiskorom ót sportolok. Jelenleg kapus pozíciót töltök be az egyik U15-ös csapatnál másrészt meg versenyszerűen kerékpározok (MTB)
2017. máj. 28. 09:52
 4/5 anonim válasza:
Ha szeretitek egymást és megvan közöttetek a bizalom,hűség és a szeretet, nem számít a kor és a külső sem... Az én barátommal külsőleg nagyon eltérőek vagyunk,de még személyiségben se találtunk egymásra.. De kiegészítjük, és szeretjük egymást és az a legfontosabb🙂🙂
2017. máj. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Figyelj törvény szerint nem tudom mi a megengedett vagy hogy van de engem se érdekel nagyon. Volt barátnőm fél éves gyerekkel, két éves gyerekkel, 18 és 26évesek, én akkor 19 voltam a legdúrvább az 20évesen 37 éves 15éves gyerekkel, na de az jó csaj volt és alig mutatott 20nak!

Az zsír h van egy 20 éves barátnőd :D

Még tanulhatsz is tőle :D

Nincs semmi gond azzal h ha kijöttök egymással, sha még a méretarányaitok is jó, akkor mé ne?

Boldogságot ;)

2017. máj. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!