Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális hogy tetszik egy 50...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy tetszik egy 50 feletti férfi?

Figyelt kérdés

Nem tudtam melyik kategóriába írjam a kérdést, de az leszögezném hogy nem vagyok szerelmes:D

Nincs barátom de alakulóban van a kapcsolatunk, nem is szenvedek apa-komplexusban. De amióta nézem a Hannibált és elkezdtem nyomon követni a főszereplő, Mads Mikkelsen életét, egyre jobban "belezúgok".

Borzalmasan intelligens, helyes, vicces, aranyos, kedves és eszméletlen karizmája van.

És mégis hogy a fenébe nézhet ki olyan jól egy 50 feletti férfi hogy tetszen egy 17 (lassan 18) éves lánynak? Szerintem már pár éve kinőttem abból a korszakomból hogy mindenféle színészért rajongjak, vagy "beleszeressek", nem értem mi ütött belém.

Nyugtassatok meg hogy ez normális, és nem vagyok egyedül:D



2017. máj. 28. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sose éreztem ilyet, de gondolom normális. Úgyse kaphatod meg, úgyhogy majd elfelejted. És az hogy tetszik, még mindig sokkal jobb, mint amikor a lányok az Alkonyat után kimennek nyalogatni a kutyájukat...
2017. máj. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Az a baj,hogy az ilyen lányok a való életben is a hozzájuk irreálisan idős pasikat fogják keresni. De remélem most tévedek.

És az irreálisan idős az nem csak egy 50 éves lehet,hanem a korodat tekintve még egy 27 éves is.

2017. máj. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Valószínűleg tényleg az lesz a sorsa egy idő után elfelejtem, ebben nem is kételkedem, de akkor is furcsa:D


#2 válaszoló van benne igazság, de nekem is vannak határaim, az 5-6 év korkülönbség a maximum. A velem egykorúak általában éretlenek és gyerekesek (tisztelet a kivételnek), aki pedig nem ilyen az már foglalt.

Az a fiú akiről írtam, hogy kialakulóban van a kapcsolatunk 21 éves, de meg sem érezzük ezt a pár évet, jobban el tudok beszélgetni vele mint bárki mással, és a szüleimmel is jó a kapcsolata, senkit sem zavar hogy idősebb nálam.

Az már szerintem is beteges amikor valaki megrögzötten a 10-20 évvel idősebb pasikat keresi.

2017. máj. 28. 11:04
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
#3: Te nagyon nem vagy gyerekes,ha egy színészbe zúgsz bele,és egy kérdésben áradozol róla,mert el sem tudod dönteni,hogy ez normális e.... dehogyis.
2017. máj. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pont ezért tettem fel a kérdést mert nem tudom hogy ez mennyire normális, nem szokott hasonló dolog előfordulni velem. De nem hiszem hogy gyerekes lenne, már írtam hogy ez a "belezúgás" annyit jelent hogy tetszik, megfogott a személyisége, nem a tipikus tini-színész "úristen de jól néz ki, csorgassuk rá a nyálunkat" szerelem:D
2017. máj. 28. 11:16
 6/7 A kérdező kommentje:
És ez nem áradozás volt, csak elmagyaráztam hogy mi fogott meg benne;)
2017. máj. 28. 11:18
 7/7 anonim válasza:
64%
Inkább belém zugnál helyette :D amúgy tényleg nagyon jó színész, a vadászat nagyon tetszett. 24/f
2017. máj. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!