Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Mennyi mindent illik venni...

Mennyi mindent illik venni első együtt töltött szülinapra?

Figyelt kérdés
A barátommal több mint 4 hónapja vagyunk együtt, ő jövő héten tölti be a 18-at, ez az első közösen ünnepelt szülinap. Ilyenkor mekkora értékben illik ajándékot venni? Mert megnehezíti, hogy azért 18-ra valami emlékezeteset vennék.. Rendeltem neki bögrét az egyik kedvenc bandájának képével, 3db kitűzőt, valamint vettem neki egy pólót. Nem sajnálom tőle ezeket,ha rajtam múlna még sok mindent vennék szívesen, de elsőre nem lesz ez sok? Nem szeretném ha ugy érezné, neki is nagy értékű ajándékot kell vennie nekem (3 hét múlva lesz az én szülinapom is) hiszen én bőven beérném egy szál virággal. Ezt esetleg elmondjam neki?

2017. máj. 28. 17:28
 1/2 Avruk válasza:

Nem kell költségbe verned magad,pár hasznos és emlékezetes dolog szerintem elég^^ De ha mégis elhalmozod(ami azért elég aranyos),akkor majd valahogy hozd fel a témát a szülinapod előtt és tudasd vele álláspontodat:)

Remélem minden jó lesz ^^

17/F

2017. máj. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Filkoo válasza:

Egyedül Te ismered a barátodat, Te tudod, minek fog örülni. Nincs olyan általános szabály, hogy kire mikor mennyit "illik" költeni, ez teljesen rajtad ill. rajtatok múlik.

Én személy szerint a barátnőmnek 18-ik születésnapjára egy meglepetésbulit szerveztem és tortát sütöttem, azt hiszem ennyi volt az ajándék. Igaz, én elég csóró voltam akkoriban. :D De nagyon örült neki.

Amúgy ha csak amiatt aggódsz, hogy Ő mivel lep meg a Te szülinapod alkalmából, akkor simáb csak beszéld meg Vele és mondd el Neki az aggodalmaidat. Egy jó kapcsolatban a nyíltság és az őszinteség alapvető, úgyhogy ha szeretitek egymást biztos vagyok benne, hogy meg tudjátok beszélni.

2017. máj. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!