Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez a lány egyetlen viccemen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a lány egyetlen viccemen se kacag és már teljesen bekattantam miatta, még az álmaimat is feladtam már miatta, . De minek ha csak játszott egy 'jót'?

Figyelt kérdés

Tudjátok milyen ez, tavaly tavasszal megláttam abban a kék farmerben, ahogy feszült rajta és minden kis mozdulata meg az egész lány.

Megváltoztatta a világomat, az egészet.


De ma kiderült, hogy csak azért, hogy játsszon velem, mert összeállt a kép meg minden.

Komolyan, már csak annyi hiányzott, hogy abba a sunyi kis mosolyához amivel tegnap végleg elárulta magát annyit hozzátegyen:

-amúgy kis cuki vagy nagyon


Én meg majdnem belehaltam az egészbe, azt hittem történik valami olyan az életemben amit szerelemnek hívnak.

Elvakított, ígérgetett, magához láncolt mint egy kölyköt vagy kisállatot és alig várta mikor mivel szórakoztatom majd újra, mikor mivel lepem meg.


De őt nem is érdekelte ilyesmi, a szíve teljesen hideg, olyan mint egy hercegnő akit bezártak az Északi-sark elvarázsolt kastélyába és eljátssza, hogy őt bizony ki kell szabadítani.


Közben egy csomó más srác is volt neki, valaki elmondta, hogy lazán összefekszik bárkivel amit én el se bírtam hinni amíg nem mutattak csókolózós képeket, de én még egy annyit se kaptam nemhogy mást.

Nem mintha ez lett volna a cél, csak épp futottam utána mint egy vak pincsi.


Miért jó ez csajok nektek?

17F, a lány 18


2017. máj. 28. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a szopóág már csak ilyen természetű.
2017. máj. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
57%
Sajna,ez barátzóna :/ ez ellen csak az őszinteség tehet valamit, legalábbis egy kis esélyt ad.Ha azzal sem nyered meg a csajt akkor hagyni kell.
2017. máj. 29. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hali:D

Szerintem hagyd a francba. Te is tudod már,hogy szórakozott veled,úgyhogy most hanyagold. Akkor is,ha szereted. Komolyan mondom,hagyd, ne foglalkozz vele, ne vegyél róla tudomást. Ha így ő keres majd, ő akar veled találkozni,veled lenni,akkor mondd el neki,hogy te komolyan gondolod vele,és így eldől majd minden. Attól függően,hogy mit reagál. Hidd el,fel fog tűnni neki,ha nem keresed,hiányozni fog,hogy körbeugrált és így lehet átgondolja a dolgokat. De csodát ne várj tőle, nem hinném,hogy nagyon változna,ha tényleg mindenkivel összefekszik :D

2017. máj. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én is ismertem hasonló lányt hogy elérte hogy szerelmes legyek belé de ő meg közbe sok fiúval viselkedett hasonlóan de én legalább párszor megdugtam úgyhogy végülis megérte :D
2017. máj. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!