Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért áltatják egyes filmekben...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért áltatják egyes filmekben azzal a férfiakat (pl. Az istenek a fejükre estekben), hogy a nőknek megtetszhet egy szerencsétlenkedő férfi?

Figyelt kérdés
Ha ez igaz lenne, már rég lehetne barátnőm...

2017. máj. 29. 17:03
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Hát,de így van:) Miért ne tetszhetne? :D Simán megláthat benne valamit,ami megfogja. Magamból indulok ki,szerintem full cukik a szerencsétlen pasik :D
2017. máj. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
96%
Mert a szerencsétlen pasikról gondoskodni kell, vagy nem tudom... Meg cukik XD
2017. máj. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Miféle filmeket nézel ember????


Több száz, ezer filmet láttam már amiben jó csajozási tippek vannak, erre te egy ilyen direkt troll filmből meríted az ihletet.


Művész vagy hallod-e???

Azt ugye komolyan vetted azt is amikor Tom meg Jerry háborút vívnak a sajtHoldon.


S igazad van, rég lenne.

2017. máj. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%

Mert van amikor igaz, van amikor nem. És mivel ez egy poénos film, megpróbáltak egy komikusan előadható szerelmi szálat kreálni :P de akkor azt a témát is fel lehetne vetni, hogy pl. miért áltatják a lányokat hogy a suli macsójának bejöhet a legnagyobb lúzer csaj, meg még mondhatnék példákat. :P erről ennyit xD

15/L

2017. máj. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Mert tényleg előfordul :D a srác akibe bele vagyok esve is ilyen, csöndes, béna, folyton alszik, gyök kettővel sétál, még csak nem is néz ki olyan hű de nagyon jól, de valami mégis megfogott benne
2017. máj. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!