Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szakított velem. Minek nézek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakított velem. Minek nézek elébe?

Figyelt kérdés

Nem ez az első szakításom az életben, de most az eddigi leghosszabb kapcsolatom ért véget a mai napon. Számomra nagyon sokat jelent és jelentett is mindig.



Barátnőmet nagyon megbántottam, ő azt mondta, nagyon szeret, de úgy érzi ez után semmi nem lenne már ugyanolyan. Nem tudta mi tévő legyen órákig sírt a karomban, végül azt mondta jobb lesz külön. Majd külön kiderül egymáshoz tartozunk-e.


Elfogadtam. De beletörődni nem fogok tudni! Minden olyan gyorsan történt, eddig nem volt szinte semmi nagy baj... Most hirtelen vége 1,5 éves BOLDOG kapcsolatnak, mintha elvették volna a lelkemet. Tényleg, néha voltak kisebb összezördülések, de mindig megoldottuk eddig, sosem volt fél, 1 napnál több ,,mosolyszünet". Eddig minden jó volt, eleget voltunk együtt, szeretkeztünk rendszeresen, mert kívántuk egymást, szerettük egymást mind eddig a pillanatig.


Egész nap erős maradtam iskolában (egy suliba is járunk, már tegnap óta tudom, hogy beszélni akar velem, mert mondta, és még délelőtt is megölelt, csókot adott, habár látszott rajta a szomorúság), de amint hazaértem már azóta zokogok és egyszerűen nem hiszem el, hogy hogyan cseszhettem el ennyire egy dologgal, amire igazán odafigyelhettem volna.

Szerintem sosem leszünk már együtt, igyekszem nem reménykedni. De piszkosul éget belül, még mindig szerelmes vagyok belé. Benne valószínűleg megöltem egy kis hülyeséggel.


Szerintetek hagyjak időt neki, beszéljük újra később, harcoljak érte, öljem meg magam, vagy a legnehezebbet tegyem, hogy magamból öljem ki a szerelmet és felejtsem el és legyünk csak barátok... Nagyon békésen, szépen váltunk el, ezért él bennem a remény, hogy talán nincs vége, de az eszem azt mondja márpedig ennyi volt.


Mit csináljak? Barátaim mind szinte másik városban vannak, Ő volt itt csak nekem. Ha egy nap után így szenvedek, úgy hogy igazán még fel sem fogtam, mi lesz még itt? Mit tegyek?! Nagyon el vagyok keseredve. Nem akartam soha ezt, nem akartam soha átélni ezt VELE, azt hittem minden tökéletes lesz nagyon sokáig.

Természetesen magamat hibáztatom, mert elcsesztem, és sosem kapom vissza a szerelmemet.


Mindenkit szívesen meghallgatok.


Én 19/F, Ő 17/L



2017. máj. 29. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Rá tapintok egyből a lényegre, marha sokat leírtál mindenről, de hogy mi az a megbántás és kis hülyeség azt nem mondtad el.

"Barátnőmet nagyon megbántottam"

'...még mindig szerelmes vagyok belé. Benne valószínűleg megöltem egy kis hülyeséggel. "

2017. máj. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon sajnálom :( Szerintem harcolj érte.Ha úgy látod(vagy úgy érzed),hogy van még esély arra,hogy folytassátok a kapcsolatot,akkor ne add fel,és küzdj érte.Azt viszont,hogy emiatt a szakítás miatt megölöd magad,azonnal verd ki a fejedből,mert ez nem ok arra,hogy véget vess az életednek.
2017. máj. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nevetségesnek tűnik, de nem tartottam fontosnak válaszolni neki facebookon (4 napig), helyette sms írtam meg telefonhívás, de abban sem kérdeztem meg esetleg, hogy hogy van... Ennyi, tényleg ennyi, csak magammal foglalkoztam, önző voltam. Mert én nekem szar kedvem volt és ,,elfelejtettem" foglalkozni vele.


Neki ez ennyire rosszul esett, hogy vége, mert úgy érzi ő is elrontott valamit, ezért volt ez, pedig nem, hiába magyaráztam, hogy a saját hülyeségem volt, semmi nem ellene irányult.

2017. máj. 29. 20:35
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem. Ő nagyon komolyan gondolja ezt.


Én pedig csak sírni és sírni tudok, vele igazán boldog voltam.

2017. máj. 29. 22:35
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez fura. Mi dolgod volt 4 napig, hogy ennyire nem jutott eszedbe?

Nekem sosem volt barátnőm, de tudom, hogy milyen az, amikor az ember megbántja, azt akit amúgy szeret. Én pl nem tudom mit tennék, ha pl a nagyanyám meghalna, vagy eltűnne, vagy akármi. De néha rossz napom van, és olyat mondok, amit nem kéne.

Vagy pl a macskánk már lassan 11 éves, majd' az egész család imádja, de néha csak arrébtoljuk az útból, vagy vendégség közben kirakjuk egy szobába oszt kész.

Mit akarok mondani? Ha úgy érzed, hogy hibás vagy, vedd ezt leckének, és kezdj el túllépni.

Szakított veled, ez azt jelenti, hogy nem igazán akar veled lenni, úgyis csak szívás lenne a vége.

Hagyd neki a lehetőséget, hogy döntsön, ne kényszeríts semmit 17f

2017. máj. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Eszembe jutott! Ahogy mondtam írtam sms-t, telefonon beszéltünk, még pénteken moziban is voltunk együtt. Igazából 1 napig nem beszéltünk. Szombaton. Amikor talán legnagyobb szüksége volt rám, mert ő is nagyon rossz passzban volt.


Ennyi kellett a katasztrófához.

2017. máj. 30. 14:19
 7/10 anonim ***** válasza:

#6 Na figyelj, ha azért, mert 1 napig nem beszéltünk, ennyire kiakadna rám, lehet, röhögnék. 1 nap.

Engem pl ne kérjen számon senki, előfordulhat bármikor, hogy 1 napig nem tud az ember a barátaival, szeretteivel kapcsolatba lépni. Pl akár kimehetetett volna az internet. Le kellett ugorni vidékre. Stb...

Nem hiszem, hogy nagy bűnt követtél el. Ráadásul nekem pl személy szerint baljós jel lenne...

2017. máj. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Én sem érzem magam annyira nagy bűnnek, hogy ezért kidobsz egy hosszabb kapcsolatot. De most nagyon pocsékul érzem magam, azt hiszem megtanultam a leckét, de nem hiszem, hogy őt valaha is visszakapom. :)


Bajlós jel. Ezt most nem értem, ne haragudj.

2017. máj. 30. 23:41
 9/10 A kérdező kommentje:

Péntek- szombat dolgoztam édesapámmal, szinte látástól vakulásig "családi vállalkozásunkban".


Vasárnap egyik rokon 70. születésnapján voltam estig, este már beszéltem volna vele rendesen, hogy mi történt, mizujs, hogy zajlott le amin részt vett, stb... De akkor már csak ez fogadott. :) Nem tudtam lenyugtatni, hogy beszéljünk, mert nem akart bájcsevegni... Inkább ment a ragelés (nem tudok rá magyar szót hirtelen), nem nyugodott le, hiába kértem.


Hát ennyi volt. MA reggel viszonylag jól éreztem magam, hiányzott, hogy nincs mellettem, hiányzott minden, első gondolatom (mint szinte az egész kapcsolatunk alatt ő volt) Ő volt. De nem éreztem olyan keserűen magam, nem kellett sírnom, habár nagyon szomorú voltam. Igaz, utóbbi 3 napban annyit sírtam, mint jó pár év alatt. :)


Rohadt szerelem... ilyenkor átkozom, egyébként egy csodálatos érzés, ha olyas valakivel vagy egy kapcsolatban, aki szintén szerelmes (volt?) beléd. :)

2017. máj. 31. 14:25
 10/10 A kérdező kommentje:

Nos végleg vége.


Ha ilyen megbocsátható dolgon vége lett, akkor már tényleg nem voltam elég fontos neki. :)


Ez van. Majd jobb lesz, egyszer. Jelenleg meghaltam belül. :D

2017. jún. 4. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!