Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valami jótanács esetleg? 16L,16F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami jótanács esetleg? 16L,16F

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiúbarátom, de az én részemről ez nem igazán barátság mert nem sokkal utána hogy jóban lettünk, beleszerettem.

Mivel mögöttem ül sokat beszélgetünk, pedig ő nem az az igazán lánybarátos fiú. De nagyon jól kijövünk

Észrevettem már sok jelet, de lehet csak én értelmezem félre.

Szóval már sokan mondták hogy biztosan bejövök neki

Nincs valami ötletetek hogy hogyan tudnám valahogy megérdeklődni tőle vagy tudtára adni hogy tetszik nekem, de csak annyira hogy ne legyen nagyon kockázatos, mert nem lenne jó, ha tönlremenne a barátságunk



2017. máj. 29. 23:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

erre mondják azt hiszem kicsi, hogy egy seggel két lovat nem lehet megülni :)


ez a szerelem/barátság lánybarát fiúbarát téma mindig is necces volt, mert ha fiú és lány között barátság van, az majdnem 100%, hogy az egyik fél részéről kényszerpálya, és mivel nincs meg a kölcsönös vonzalom, jobb híján belemegy a "legyünk barátok" kompromisszumba.


na most ha te tényleg beleszerettél, tanulj az én hibámból, meg sok más embertársadéból és ne ülj fel erre a vonatra ... ha ő nem érez többet barátságnál, akkor inkább építsd le az egészet, mert szenvedni fogsz ... a társaságában, akkor ha más lányokkal látod, akkor ha épp nem foglalkozik veled annyit, mert más dolga van stb.


viszont a ti esetetekben ez még nincs lejátszva, úgyhogy ha ő nem lép, akkor tedd meg te az első lépést és járj a végére a dolognak. hívd el valahová, beszélgessetek ,kicsit puhatold ki hogy hogy áll a dologhoz, és add a tudtára, hogy jó dolog ez a barátság, de részedről lehetne több is. ennek lehet két kimenetele, vagy benne van ő is, és szépen lassan el lehet kezdeni építgetni a dolgot közösen, hogy mindenkinek jó legyen, ha pedig elutasító vagy visszakozik, akkor lehet ezt a barátkozósdit folytatni, maximum egy kis ideig kellemetlen lesz, és lesz időd rávenni magad, hogy több időt szánj másokra. nem azért mert esetleg nem lenne jó vele barátkozni, de hosszú távon szenvedést okozol magadnak.

2017. máj. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😊
2017. máj. 29. 23:13
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyet értek az elsővel, ez olyan, hogy vagy ez vagy az de mindkettő semmiképp, azaz vagy megkérdezed és benne van, hogy a barátságotoknak is annyi, vagy nem és magad fogod emészteni mert nem merted megtenni. Szerintem beszélj vele erről, ha ő nem akar semmit akkor sajnos le kell nyelni a keserű pirulát és menni tovább, de ha igen akkor boldogság van.

18F

2017. máj. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!