Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba de valószínű hogy nem jövök be neki. Mit tegyek? De nekem Ő kell!

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel nem rég lettem munkatársak.Sokat beszélgetünk,nevetünk,mindig hozzám jön ha van valami gondja és keresi a társaságomat is.Úgy érzem beleszeretem mind a külsejébe mind a személyiségébe.Meg is mondtam neki hogy bejön (nem szerelmet vallottam) csak hogy bejön!Erre ő csak annyit mondott hogy ő is nagyon megkedvelt, "de" nem akar tőlem semmit és hogy ez nem fog változni.Valószínű, hogy valaki más tetszik neki de nincs együtt senkivel.Átlagos srácnak tartanám magam,nem vagyok az a vonzó ember.Sajnos.EZ ellen a helyzet ellen tudok valamit tenni hogy megváltozzon?Mármint hogy a lánnyal valahogy összejöjjünk?És ne kerüljek barátzónába!Nem akarom feladni a dolgot!



Nagyon várom a tanácsokat!Előre is köszönöm.



2017. jún. 1. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha megmondta, hogy nem akar tőled semmit, akkor ne reménykedj, ez nem jött össze. Majd találsz valaki olyat, aki vonzódni is fog hozzád, és őszintén szeret.

Megbeszélheted vele, hogy csak most nem akar kapcsolatot, vagy tényleg más tetszik neki, de ha tényleg kerek perec megmondta, hogy nem akar semmit, akkor hagyd. Ez nem azt jelenti, hogy feladtad, csupán elfogadod a helyzetet.

2017. jún. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most tudtam meg hogy a munkatársamal jött össze(aki igencsak bunkó). Csak az a baj hogy nekem Ő kell.Amúgy meg titkolják. És mondtam neki hogy nem mondom el senkinek erre ő jó ember vagyok.és én mindig megnevettetem a srác meg nem😞.
2017. jún. 2. 00:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy nehéz, de próbálj meg továbblépni. Ne hasonlítgasd magad a másik sráchoz, és ne firtasd, hogy mi van, illetve mi nincs kettőjükkel. Az csak rájuk tartozik. Ha titkolózni akarnak, titkolózzanak. Ha bunkó a srác, legyen az. Téged ez ne érdekeljen. A lány vele akar lenni, és nem veled, hiába mondja, hogy jó ember vagy, hiába tudod megnevettetni.
2017. jún. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha lehetne szeretnék több választ. Mégis hogy hódíthatnám meg?
2017. jún. 4. 15:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha együtt van már valakivel abba nem szabad beleszólni! Bármennyire is kiszemelted, ez most fail.De az élet megy tovább. És ha ezen leragadsz, az mindenhol hátráltatni fog.Ez már megtörtént amin nem bírsz változtatni. Remélem segítettem
2017. aug. 7. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!