Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Normális, hogy kellemetlenül...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy kellemetlenül érzem magam emiatt?

Figyelt kérdés
3 éve láttam utoljára egy srácot. Előtte szemeztünk, ha felbukkantam valahol, mindig észrevett, üdvözölt, ha ránéztem, mindig elmosolyodott, de ez mindig távolról történt,szóval amolyan metakommunikációnak is felfoghatjuk.Nem egy városban laktunk, hiszen csak versenyeken találkoztunk, de akkor mindig volt valami szemezés vagy ilyesmi, és egyszer kerestem,hogy hol van,hátranéztem,és ő is épp engem nézett, aztán elvigyorodtunk mindketten. Lehet,ezek csak bennem hagytak nagy nyomot, úgy éreztem (talán jogosan?), hogy lehet,szimpatizál velem. Most arra gondoltam,hogy bejelölöm Facebookon. Viszont ő új suliban van,van sok új barátja,és attól félek,ha még vissza is jelöl, nem fog velem törődni, lehet már meg sem ismer. :( Ha meg írnék neki,akkor az olyan nyomulósnak tűnne, itthon azt mondták, h ne a lány nyomuljon a fiúra, meg h azzal baj van már rég,aki "neten írogat". Mit tegyek?
2017. jún. 4. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Nem, egy abnormális elmebeteg őrült lány vagy, aki bármelyik pillanatban felrobbanhat és őrült tombolásba kezdhet a környezetében és emiatt veszélyz jelentesz a körülötted levő személyekre!

Jelöld be és terjeszd ki rád őrültséged, tombolj, zúzz, légy az anarchia része!

Amúgy írj rá nyugodtan, veszteni valód nincs.. Remélem majd eltrollkodja, én azt csináltam mikor írt valaki, hogy visszaírtam hogy nem veszek semmit, majd küldtem egy dickpicket csak úgy a szokásos, majd nyomtam 10 ezer, nem 8, nem 9, nem 7, hanem 10 ezer mosolygós arcot és elküldtem, hogy normális tiniként viselkedjek utána egyből megmondtam neki, hogy mostantól járunk és holnap már d*nunk kell és 1 hét múlva már teherbe kell hogy essen és 2 hónapja van a szülésre..

2017. jún. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem tudod kiverni a fejedből és nincs lehetőség, hogy fogtok találkozni élőben akkor jelöld be nyugodtan :) Az még nem nyomulás, csak egyetlen lépés felé. Jó esetben írni fog, ha meg nem akkor ugyan ott vagy mint most, de legalább valamit tettél érte. Egy kis biztatás, hogy elég hasonló helyzetben voltam, mint te nem is olyan rég. Oké nem 3 év telt el, de volt egy srác akit látásból ismertem csupán és valamiért megtetszett és úgy láttam neki is én. Teljesen véletlenül derült ki hogy van közös ismerősünk, megtudtam a nevét és nehezen szántam rá magam, de bejelöltem. Kétségbe voltam esve, hogy miután visszajelölt nem ír, de aztán eltelt 1-2 hónap és egyszer csak írt. Kiderült, hogy nem tudta az a lány vagyok e, ezért nem írt korábban. És azóta már együtt vagyunk :D Szóval hajrá, egy próbát mindenképp megér, nehogy pont a nagy szerelmet halaszd el!
2017. jún. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem jelöld be.
2017. jún. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!