Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mikor anno próbálkozott nálam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor anno próbálkozott nálam egyszerűen taszítot a srác, most meg ironukus módon én próbalom felkelteni a figyelmét. Mi tévő legyek, emberek? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Gimi 9. osztályában, sőt még talán 10. elején is kiszemelt magának egy fiú az osztályból. Abszolúte kedves, okos (bár kissé lusta :D) a srác, sőt már akkor is helyesnek lehetett volna mondani, de ezek ellenère folyamatosan ambivalens èrzelmek kavarogtak bennem vele kapcsolatban. Hiába testesítette meg a "zsánerem" számos kritèriumát, valahogy a szívem mèlyèn minduntalan hatalmába kerített az èrzès, hogy ő nem hozzám való, ès a köztünk lèvő kapcsolat katasztrófába fulladna, így a passzívan, visszafogottan "elhanyagoltam" őt, de ennek ellenère megmaradt köztünk egy normális barátni kapcsolat, ès sosem esett szó az előbb leírtakról. Bár, hogy őszinte legyek alapból sem intèztünk túl sok szót egymáshoz az óta.. Szèles mosollyal megspèrelt köszönèsek, ès információk átadása (pl. melyik teremben leszünk), kb ennyiben fulladt ki a diskuráció már vagy másfèl ève. Aztán most, egy pár hete egyszerűen elkeztem megbolondulni... Egyre erősebb ès mèlyebb èrzelmeket kezdek táplálni iránta, de fogalmam sincs, hogy ő mèg èrez-e valamit, vagy már règ túltette magát az egèszen... Csütörtökön ès pènteken voltunk osztálykiránduláson. Elhatároztam magamban, hogy ha törik, ha szakad, èn megpróbalom megtenni az első lèpèst aztán, ha már a kocka el van vetve megnèzzük hogy reagál... Sokat beszèlgettünk egymással, ès rengeteget nevettünk, de nem sikeredett semmi komolyabb, pedig mindketten kissé be voltunk csiccsentve. Nagyon jól elszórakoztunk, heccelődtünk egymással, de nem kezelt külömb módon, mint a többi lányt.

Szóval, nem tudom mi tevő legyek. Ha kedden visszamegyünk az iskolába menjek oda hozzá, vagy inkább maradjak továbbra is passzív, hátha csak egy rövid èletű fellángolás az egèsz... Szerintetek?



2017. jún. 4. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Uramisten ezek a szavak amiket te hasznalsz. Nagyon tag a szokincset. Szerintem ha nem kezelt maskepp mint a tobbi lanyt akkor veszett az ugy. Akkor kellett volna cselekedned amikor meg o is akarta.
2017. jún. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 October15 ***** válasza:
65%

1.: Túlzásokba azért ne essünk, bőven van itt rétestészta nyújtás meg a kontextustól teljességgel elütő kifejezések.


Kérdező: 2 rossz opció.. nem lenne egyszerűbb ha inkább elhívnád valahova és elmondanád neki, hogy miért is viselkedtél vele úgy ahogy ebben a 1,5 évben? Egyrészt tudod rendezni a kapcsolatot másrészt a reakciójából kiderülhet, hogy érdeklődik-e még irántad vagy veszett fejsze nyele.


25F

2017. jún. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 StyleXX ***** válasza:
Marry me
2017. jún. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!