Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet szerelmesnek lenni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szerelmesnek lenni valakibe akivel nem is beszéltél még és valószínűleg nem is fogsz?

Figyelt kérdés

Ez az ún kamasz-szerelem? El fog múlni?


A lány kb 4 évvel idősebb, a fősulin sokat láttam, napközben és beleégett a szemembe. Nem tudom hogy miért.

Fekete haj, karcsú, fehér bőrű, ízléses, kék szemű, hibátlan arcú, és szóval ilyen. Talán tökéletes? Vagy csak valami van benne ami megérintett? Egyébként reménytelen, azt tudom. De el fog-e múlni? Vagy továbbra is megmarad?

Az a furcsa hogy egyszerre gyűlölöm és erősen oylan is mintha szerelem lenne. gyűlölöm mert tudom hogy esélytelen, és ha sokáig nem látom sikerült felejteni, mintha nem lenne, de ha meglátom közelről akkor ég a bőröm, letör és nem tudom mi van. Mi ez? Valaki járt már így?



2017. jún. 4. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem! NEm engedem meg! Szóval felejtsd el!
2017. jún. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nincs lehetetlen csak tehetetlen :D pláne a szerelemben ha egy kitalalt mesefigura lenne mint olvastam itt a gyakorikerdeseknel az egyik csaj szerelmes lett egy animacios figuraba😂 (na az lehetetlen) s te ügyed nem ..az a 4 év még okés szerintem.. ha 20 30 akkor az már egy kicsit sok😂 de a 4 ... semmi.. amúgy fb on ha bevan jelolve irj rá (ha személyesen nem mered megszolitani odamenni dumálni (de nem egyből elolvadni hogy tetszet.. inkabb csak barakozni az as elso lépés )
2017. jún. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2# de pl magasabb is nálam. És mondom hogy sose beszéltünk, és nem is sok az esély rá. Nem ismerősöm fb-n se.
2017. jún. 6. 16:59
 4/7 anonim ***** válasza:
És kit érdekel hogy magasabb.. ez a fő oka? ba..ki hisz nem az elnök lánya...a csaj is csak egy halandó ember mint mindenki más.. amúgy szerintem meg ilyen hozzáállással tényleg nincs sok remény... pedig rajtad függ ....
2017. jún. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy mond (írd)azt hogy félsz...akkor megértem
2017. jún. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez nem félelem kérdése. Ég és föld választ el tőle itt az a baj. A magasság egy rossz példa volt.
2017. jún. 6. 18:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát az volt
2017. jún. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!