Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi ez, hogy van valaki, akit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez, hogy van valaki, akit csak látásból ismerek, de még az ismerek is túlzás, mert a nevét sem tudom, de mégis úgy érzem, mintha szerelmes lennék belé?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy 6.-as vagyok és az illető 8.-as. Suliban láttam párszor és az utcán is. Nem tudom ki lehet, de nagyon megfogott és egyfolytában csak rá gondolok, ha elmegyek mellette az fura érzés, mert egyszerre érzek erős késztetést hogy bámuljam és egyszerre sietek el onnan minél hamarabb. A nevét nem tudom, de az osztályát tudom. A hangját is csak ünnepélyen hallottam. Mivel ő 8.-as így jövőre nem leszünk már egy suliban és addig is csak szűkös 2 hét van hátra. Mitévő legyek? Egyátalán mi ez? Miért történik ez? Csak a kinézete miatt, vagy mi??

2017. jún. 4. 23:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy valaki jó ötletnek tart egy kérdést, aminek a válasza egyértelműen az illető fejében van és mégis közzéteszi azt mások kárára?

Miért úsznak a halak? Miért van a Nap ott ahol, miért sötétedik be, miért pont így néznek ki az emberek, vannak kérdések amikre nem feltétlen kell ismerni a választ, mert nincs rá szükséged, persze ezeket mind tudjuk mert vannak életképtelen emberek akik ezekre az értelmetlen kérdésekre keresik a választ egész korrekt fizetéssel, de én ezért nem kapok pénzt így annyit vűznék hozzá hogy IGEN.

2017. jún. 4. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez annak a jele, hogy egy kib*szott pszichopata vagy.
2017. jún. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megtetszett külsőre, szeretnél szerelmes lenni, kell valaki akiért rajonghatsz, így a fejedben elképzelted magadnak őt olyannak amilyennek, ez által tetszett meg és emiatt érzed mintha szerelmes lennél. A valóság valószínűleg kiábrándítana, bár az idealizált kép miatt lehet akkor sem vennéd észre milyen az igazi énje csak a képzeletbelit ismernéd és szeretnéd, ekkor a csalódás kicsivel később érne, de végső soron ugyanaz. Maradjon meg álmaidban, hogy tudj kire gondolni, kiről álmodozni, de őszintén nincs értelme többet tenni. Néha a képzelet sokkal jobb a valóságnál, felesleges elrontani egy esetleges visszautasítással vagy a személyében való csalódással. Aztán majd mikor lesz valaki más, aki igazi és tényleg ismered és úgy szereted meg, rá fogsz jönni hogy ez csupán mini töredéke annak, de addig ebben is lehet valami szépet találni.
2017. jún. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1. : Kapd be! xD jójó tudom,felesleges kitenni szerinted, de én tényleg nem tudtam rá a választ

2. : Kösz, valószínűleg ez lesz a nyerő...

3. : Köszönöm a válaszod! :) Végre egy normális. Igazad lehet, szerintem hagyom úgy, ahogy most van.

2017. jún. 5. 08:03
 5/5 anonim válasza:
Na mi lett?
2019. okt. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!