Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, Lányok! 💁ㇿ...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bianka__ kérdése:

Fiúk, Lányok! 💁🏽 Nektek milyen az ideálotok? (Kort és nemet is írjatok kérlek👼🏼)

Figyelt kérdés

2017. jún. 5. 15:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Őszintén?


Az ideál a skótoknál van.


Azon kívül meg nekem szinte teljesen mindegy, csak a fejecskéjébe legyen valami ne úgy csináljon mint egy rongybaba.

20/F

2017. jún. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Leszel a házi k...na jó nem poénkodok. :)

15-25 kor közötti,magasság mindegy,haj barna,szem kék,nem kell a nagy mell,(összességében mindegy hogy hogy néz ki,csak arányban legyen szép)

A lényeg: legyen komoly,kedves,vicces,ne legyen durva,legyen megértő,türelmes,szeressen,legyen hűséges és őszinte. Azt hiszem ennyi.

2017. jún. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Nálam 1-2 évvel idősebb (16-17), magas, sportos, intelligens, világos barna haj, kék szem, vicces, ne legyen nagyon gyerekes, csak annyira, h azzal még meg tudjon nevettetni

15/L

2017. jún. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Legyen idősebb nálam 4-5 évvel max. Magasabb legyen nálam, barna szem, sportos, de nem kigyúrt izomagy, csak kicsit.

Szeressen, legyen őszinte, hűséges, figyelmes, romantikus, de erős és karakán.


Álom, álom ...

2017. jún. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem ilyen egyszerű. Nincs ideálom. Az tetszik aki éppen megtetszik. Ezt nem tudjuk befolyásolni.

Ami számomra fontos hogy okos legyen ,intelligens ,jó humorú ,megbízható. Ezek szerintem alap dolgok legalábbis a számomra.

2017. jún. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lemaradt hogy 17/L
2017. jún. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem feltétel persze, de ideál: Minimum 175cm, de inkább magasabb, sportos, de nem túl kigyúrt, arcra inkább aranyos, mint férfias, őszinte, lehet vele hülyülni, tud flörtölni, nem lehet 2 perc alatt kiismerni, meg tudok előtte nyílni, hűséges, kitartó, udvarias, tud komoly lenni, okos, vannak céljai amik eléréséért mindent meg is tesz, szeret és tisztel engem, makacs, van önálló akarata, nem irányítható könnyen, nem ítél elhamarkodottan, szereti tanulmányozni a körülötte lévőket, jó emberismerő és persze elvisel, sőt így szeret engem ahogy vagyok, nem akar megváltoztatni. Ne legyen és ne is akarjon tucat lenni, de ne is olyannal akarjon kitűnni ami nem ő, csupán... Legyen önmaga.

Tudom sok, de ezek jutottak eszembe, a jó tulajdonságok amik megvannak egy konkrét srácban :D

2017. jún. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem annyi legyen erett, inteligens es megkell fognia kivulrol de ahoz eleg egy jo fejforma szep szemek
2017. jún. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem annyi legyen erett, inteligens es megkell fognia kivulrol de ahoz eleg egy jo fejforma, szep szemek
2017. jún. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy hogy kinek milyen az ideálja mert általában úgyis az ellentétébe szeret bele.......
2017. jún. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!