Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem vagyok tisztában az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok tisztában az érzéseimmel? Kit válasszak?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom (nevezzük A-nak), de csak barátok vagyunk pár éve. Mindent meg tudtunk beszélni meg ilyesmi és idő közben jött egy srác (nevezzük B-nek) aki külsőre tetszett. Összejöttem vele és egészen jól megvoltunk mindaddig, amíg a páromat nem kezdte el jobban foglalkoztatni a számítógép, kockulás. Idő közben „A” –val folyamatosan távolodtunk el egymástól, már nem igazán beszélgettünk, elment másik iskolába, nemigazán tartottuk a kapcsolatot. Aztán egy év múlva felhivott és érdeklődött, hogy mi van velem. Az az igazság, hogy valamiért én nem kerestem a társaságát. De most elindult bennem valami.

„A” mindig is figyelmes volt, kiállt mellettem és mindig mindenben velem volt és még szerelmet is vallott nekem, miután összejöttem „B”vel és attól tartok, ha összejön egy másik lánnyal, akkor örökre elveszíthetem és az nagyon rossz lenne.

„B”-vel jó ideje együtt vagyunk mint egy pár és én őt szeretem meg minden, de ő nem annyira figyelmes velem szemben.


Egyáltalán nem tudom mit csináljak, félek attól, hogy „A”-t elveszíthetem de „B”-t meg szeretem.

Mit csináljak, miért van ez?

27/L



2017. jún. 7. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy az emberi értékek a fontosabbak számodra (ez esetben az A-t válaszd), vagy az, hogy minél jobban benedvesedjen a párodra (ez esetben pedig a B-t).
2017. jún. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

tudom,hogy ez már a kötözködős része,de 27 évesen nem vagy tini. (ha elírás és 17 vagy,akkor elnézést a kellemetlenkedésért)

de hogy a kérdésedre válaszoljak: ha bármi szerelemhez hasonlót érzel A iránt akkor (szerintem) őt válaszd,ha még van nála esélyed.

2017. jún. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már A és B, akkor két pont közt lerövidebb út az egyenes. Mit akarok ezzel mondani? Azt, hogy nem kell bonyolítani. Ha szereted a párod és el tudod vele képzelni a jövőt (korodból fakadóan ez releváns szempont) akkor maradj vele. Gondold végig, hogy ki mellett lenne jobb. Ha nekem kellene választanom, akkor én B-t választanám.
2017. jún. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Illuminált ***** válasza:
59%
Hagyd ott mindkettőt és válassz engem. Ez a megoldás.
2017. jún. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Anyádat
2017. aug. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!