Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fel ora talalkozok a szerelmem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel ora talalkozok a szerelmemmel?

Figyelt kérdés

Roviden annyi a tortenet,hogy ismerem nagyon regrol,de idaig messze lakott,aztan 1 honapja elkesdtunk beszelni hogy a kozelbe koltozott.

Ezalatt a tobb mint 1honap alatt beleszerettem,o is belem,es ugy beszelunk mintha egyutt lennenk.viszont most lesz az elso igazi talalkozo,es felek XD pl hogy koszonjek neki?oleles nem tul b zis,szajrapuszi viszont nem tul nyomulos?

Meg nem volt kapcsolatom,meg ugy altalaban semmi,ezert parazok ra..o 19,en 18 vagyok.

Koszi!! :D


2017. jún. 9. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
az ölelésben mi lenne b zis? akkor majd ha ténylegesen összejöttök, meg se fogod ölelni emiatt? érdekes felfogásod van.. egyébként szerintem arcra puszi, vagy egy gyors ölelés tökéletes köszönésnek.
2017. jún. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nyilvan nem ugy ertettem..csak hogy elsore,mire mit gondolhat..
2017. jún. 9. 15:54
 3/5 anonim ***** válasza:
41%
he?
2017. jún. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Na, mi lett? :D
2017. jún. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

végül maradt a két arcrapuszi xd egyébként szerintem jól sült el a dolog nagyon :) viszont kézfogás,ölelés vagy ilyesmi még nem volt..

elvileg találkozunk holnap is,aztán most azon filózok hogy hogyan kéne közelebb kerülni fizikailag is.

tényleg nem akarok nagyon nyomulni,csak azért második randin jó lenne már lépni gondolom,hogy ne tűnjek töketlennek :DD

2017. jún. 10. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!