Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor tenyleg ennyi volt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tenyleg ennyi volt?

Figyelt kérdés

Bocsi kicsit hosszu lesz.

Van egy fiu akivel szeptember ota egy busszal megyek reggel es a szuleink ismerik egymast es mindig beszelgetnek. A srac mindig mindenhova elhivott, de en mindig visszautasitottam. Aztan egyszer elmentem vele bulizni es ott csokoloztunk es par napra ra megakartuk beszelni h mi is volt(kicsit ittunk) es en megijedtem, mert ugy kezdte h o nem akarta. Ezert azt mondtam h akkor felejtsuk el. De en nem akartam es meg akartam vele beszelni, de o mar nem velem. Es azota nem is akar velem beszelni meg semmi. De azert mikor ma leszalltam a buszrol lattam h nez. Na szoval azt mondta h o mar nem akar velem semmit sem. Nem tudom h elhiggyem-e. Mert messengeren mindig egybol valaszolt mikor rairtam meg mostanaban is es miutan meg veszekedtunk azutan is nezte az uzeneteket. Szoval szerintetek meg lehet majd valami vagy mar teljesen felejtsem el?

Bocsi nagyon hosszu lett:(


2017. jún. 9. 19:08
 1/6 pandacornis79 válasza:
Szerintem semmi képp se felejtsd el ha egyből válaszol mindig és ha figyel téged a buszon!😊
2017. jún. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha világosan megmondta, hogy nem akar semmit, akkor mi a kérdés? az, hogy egyből visszaír, nem számít semmit, én is mindenkinek gyorsan írok, de attól még a legtöbb embertől nem akarok semmit. az meg, hogy néz, sok mindent jelenthet, volt, hogy engem csomót bámult egy srác, aki ki nem állhatott, de legalábbis hogy nem vonzódott hozzám, az biztos..:D
2017. jún. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Okes, koszonom. Csak itt meg az is kozre jatszik h tudom h tetszem neki.(na ez hulyen hangzik, de igaz)
2017. jún. 9. 19:25
 4/6 anonim ***** válasza:
hát akkor nem tudom, azt próbáld kiszedni belőle, hogyha eddig akarta, akkor most már miért nem, ki tudja, hogy mi a baja.. :) lehet, hogy tőled teljesen független dolog.
2017. jún. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Rendben, koszonom:)
2017. jún. 9. 19:41
 6/6 anonim ***** válasza:
Ő már rájött, hogy ha tojik a fejedre, akkor meggondolod magad és mégiscsak akarni fogod. A nők ilyenek. :)
2017. jún. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!