Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy lány azt mondja, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt mondja, hogy szüksége van rám akkor az azt jelenti, hogy valamit jól csinálok ugye? Mégse vagyok akkora nyuszi mi?

Figyelt kérdés

Nekem tényleg fogalmam sincs erről, hogy ez így van-e csak így érzem na XD

Eddig minden csaj ellökött magától, hiába voltam szerelmes vagy bármi, inkább megszívattak vagy valami más-.


De jött egy lány az életembe, akit meg is se akartam ismerni és ez a csaj meg teljesen, imád bennem mindent pedig nincs is mit, mert én lúzernek születtem.

Ma együtt voltunk, felmentünk a fővárosba és esküre mindenki ezt a csajt nézte.

Csak úgy vonult-

Egyszer be is kellett védenem, de már más nyúl vagyok mellette, valami ilyesmi, mint a kedvenc mesehősöm:


[link]


Szóval tényleg létezhet ilyesmi ugye?

Valahogy mindig éreztem de nem hittem el, hogy nekem is juthat a jóból.

Visszatértem mint valami kiégett rapsztár és újra lett egy csomó haverom, meg minden.


Szóval a legfőbb kérdés az, hogy akkor tényleg igaz az, hogy ahhoz, hogy sikeres légy kell egy olyan nő is ugye??

Nem szabad lemondanom róla?


2017. jún. 12. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
6%
Te inkább Jack Frost vagy :D amugy a csaj nemazer fog szeretni mert sikeres vagy ... te akkor leszel sikeres ha már a csajjal leszel eggyüt mint párkapcsokat..
2017. jún. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
És ne add fel
2017. jún. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Értem, köszi, jól is látod csak tudod.

Nem vagyok ehhez úgy hozzászokva, hogy egy lány itt legyen és támogasson mindenben.


Ha lent vagyok percek alatt összeszed, feltölt, nemtom ez olyasmi ami nélkül nem is tudom, hogy tudtam eddig élni XD

Totál új dolog.

2017. jún. 12. 23:07
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem is fogom feladni amúgy, ilyen lány igen kevés van.
2017. jún. 12. 23:12
 5/5 anonim ***** válasza:
40%
Tesó hozzá szoksz majd nó para B-)
2017. jún. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!