Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Élőben állandóan beszélünk,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Élőben állandóan beszélünk, együtt logunk, de még be sincs jelölve fb-n?

Figyelt kérdés
Állandóan keresi a tarsasagom, furcsán viselkedik.. a fél iskola azt hiszi,hogy járunk. De még arra se meltat h visszaigazoljon fbn. 5 percenként "megsertodik, bunkó" utána ujra odajon hozzam.miért csinálja ezt? En vagyok a fiú,ő a lány , 14 évesek vagyunk. Ja és annyit, hogy probaltam elhivni, de nem jott el.csak a szokasos modon log a nyakamon es fetekeny a tobbi lany miatt
2017. jún. 13. 22:25
 1/2 anonim ***** válasza:
szard le
2017. jún. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%
Azt tudom tanácsolni, hogy legyél te is ilyen vele. Ha látja, hogy elveszíthet akkor majd lép ő. Ha nem lép akkor hagyd, nem érdemes ilyenre pazarolni az idődet.
2017. jún. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!