Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Barátnőmmel távkapcsol...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Barátnőmmel távkapcsolatban vagyunk, és nem válaszol az üzeneteimre, miért?

Figyelt kérdés

FB-on elküldöm neki az üzenetet, és látom hogy elolvassa.

Persze nem azonnal, 1-2 perc azért eltelik már manapság mire elolvas. (már nem az a fülig szerelmes időszak, amikor 1 másodperc mulva jött is a válasz).

Szóval miért csinálja ezt? hetek óta!


Ha szakítani akar miért nem írja meg? Le is tilthatna, törölhetne is. Nem értem. Lányok pls segítsetek. 15 F


2017. jún. 17. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Velem is hasonlo volt, de nekem volt baratnom csak ismerkedtunk. Mar kb egy honapig nem valaszolt es megirtam neki hogy bocs ha zavartam es ha nem szeretne nem irok tobbet

latta es erre se irt

2017. jún. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mármint..1-2 perc kell neki mire elolvassa és reagál? vagy egyáltalán nem válaszol?
2017. jún. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem válaszol már. Csak elolvassa. Nem értem miért csinálja ezt.
2017. jún. 17. 22:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt?

Lehet valaki más eltereli a figyelmét?

Kérdezted, hogy van-e valami baja veled?

Kérdezz rá, hogy mit érez, miért nem válaszol, ne csinálja ezt vele, mert kikészít.


Jézusom, lány vagyok, de engem nagyon idegesítenek az ilyenek, ha valami baja van, mondja már meg, ilyen hisztis p*csát, már bocsánat. :D


Tudom, hogy nehéz a távkapcsolat, 2 és fél éve tart nálam, de ha az egyik fél nem válaszol, az csak megnehezíti...


17/L

2017. jún. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, kezdett elromlani már a kapcsolat, mert ugye örökké nem lehet távkapcsolatban lenni.

És most ugye jött a nyári szünet.... De hát 2 hónappal ezelőtt még szerelmes üzeneteket irogattunk.


Igen, baja van velem, nem elég jó neki a kapcsolatunk, amit én meg is értek.

2017. jún. 17. 22:31
 6/6 BizarreRitual válasza:

Hát barátom, a problémádat elnézve, várható, hogy a kapcsolatotoknak annyi. De nem akarlak ilyesztegetni. Csak abból indulok ki, hogy a távkopcsolatok nagyon nagy többsége eleve kudarcra van ítélve. Ez nem olyan mint a romantikus filmekben, hogy a szerelem mindent legyőzz. Nekem is volt részem távkapcsolatban fiatalabb koromban és nálam sem volt másképp a dolog. De nem is bánom. Gondolom, még fiatalok vagytok, tizenévesek. Ne búsúlj, lesz még alkalmad szerelmet vallani egy olyan lánynak, aki megéri a harcot. És ha adhatok tanácsot, a komoly kapcsolattal ráérsz és meg is kell hozzá érni. Én 25 évesen jöttem össze a feleségemmel és van egy 1,5 éves lányunk. Vagy 4 évet jártunk együtt és nem siettük el a dolgot. Akármilyen is a feleségem, mégis szeretem, mert odaadó.

Na, kicsit eltértem a témától, de csak annyit akartam írni ezzel, hogy a csaj nem tudja mit akar és így ráébredt arra, hogy nem is szeret, csak egy röpke érzés volt nála. "Kaland" voltál számára és bízik a barátságotokban. Ha kapcsolatra vágysz, nézz utána a közeledben élő valamelyik nősténynek. Mert nem a külső számít. Szép napot

2017. jún. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!