Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segítségre lenne szükségem....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítségre lenne szükségem. Nagyon belekevertem magam?

Figyelt kérdés
Azt kell tudni, hogy van két lány.. Az egyiket nagyon régóta szeretem, de többször voltam miatta padlón, mint bárki miatt.. nagyon beleszerettem, és most vett egy nagy fordulatot, és ő is elkezdte mutatni felém azt, hogy fontos vagyok neki, szeretne találkozni és minden ilyesmi.. De viszont nem régen megismertem egy másik lányt, aki szerint még nem ismert ilyen srácot, mint én, és nem akarja, hogy elveszítsen, azt akarja, hogy legyen köztünk valami, de én is egyre jobban megkedvelem őt.. De viszont még mindig szeretem a másik lányt.. de nem akarom egyikőjüket sem elveszíteni.. Mit tegyek? Kérlek segítsetek! :(

2017. jún. 17. 22:31
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
96%
Gondolj csak rájuk. Melyikükkel milyen hosszú távon tudod elképzelni az életed? Mi tetszik bennük? Mit tennél, ha egyik sem mutatna feléd semmilyen érzelmet? Végül pedig gondolj két útra, egyik az egyik lányé, másik a másiké. Melyik utat választanád? Tudom, tapasztalatból, hogy nehéz lesz, de könyörgöm , ne tedd amit sokan, és ne játssz velük, válassz! Vagy az egyik, vagy semelyik. Sok sikert a továbbiakban, hagyd a piszkos munkát a szívedre! Bízom benned!
2017. jún. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Nagyon nehéz lesz.. Köszönöm a gyors válaszod!
2017. jún. 17. 22:37
 3/21 anonim ***** válasza:
51%

Egy a cipőnk koma.

A mostani lány egyszerűen már zaklat annyira szeret és OLYAN JÓL FŐZ...ki sem tudom mondani.

Miszlikekre törném a szívét, gondolom te is ettől félsz.


De valaminek történnie kell.

2017. jún. 17. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
95%

egyszer volt hogy bíztam egy lányban, 3x küldött padlóra , hülye voltam hogy bíztam benne, az amitmondott "szeret" hazugság volt, pedig éreztem hogy tényleg szeret :/ csak valahogy nem volt elég érett a korához, hülye voltam hogy bíztam benne :(

szerintem azt a lányt válaszd, aki még nem vert át, hanem látott még olyan srácot mint te, szerintem különleges vagy a számára és ne rontsd el :)

szerintem szeret, lehet nehézségek lesznek, de próbálj nyugost maradni, nem veszekedni, megbeszélni megoldani vele minden , úőgy, hogy mindkettőtöknek jó legyen, és akkor ez a "különleges vagy a számára" érzés sosem fog elmúlni :)

én ezt tenném, tapasztalat azthiszem, de nem látok a jövőbe, nem ismerlek titeket, ahogy írták már, a szived a kulcs ehhez.

2017. jún. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Én amúgy nem feltétlen a szívemre bíznám, használd az eszedet is.

Minden nőnek vannak erényei, csak akad olyan is akinek sajnos nagyon kevés.

Én mindig az erényesebb nőt választanám az életben.


A tisztább lelket válaszd!!

2017. jún. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Az is igaz, ha egy lány ilyet mond, hogy nem ismert még ilyen srácot mint te ott komoly érzelmek vannak!

Valószínűleg a világot jelented neki!!!

2017. jún. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat. Nagyon nehéz eldöntenem, mert az a lány, akit még most is szeretek, az volt igazából úgy az első, akinél meg is tudtam, hogy mi az a szerelem valójában..
2017. jún. 17. 22:51
 8/21 anonim ***** válasza:

Meg az is számít mi miatt voltál padlón az első miatt.

Beprank-elt meg setup-okat csinált mint sok csaj, vagy csak éretlen volt még, esetleg nem vett téged komolyan, nem figyelt rád és minden amit tettél el se jutott még az első füléig sem, nemhogy a másikon jöjjön ki%%


Utána jön a tökéletes csaj, akibe még nem vagy szerelmes az előző miatt, de máris tudatja veled:

-TE VAGY A HERCEGEM


Ezt nehéz feldolgozni tudom, mivel pont így vagyok én is, de kicsit máshogyan-elég máshogyan mondjuk.


Az kimondhatatlan élvezet, hogy egy lány ennyit törődik velem, igazi király formám lett, testileg, lelkileg is frissebb, erősebb vagyok mellette.

A szerelem nem ér annyit, hogy a padlót nyald.


Mert szerintem 100, hogy egy kicsit máshogy fúj az első csajnál a szél azt újra felnyalatja veled.

2017. jún. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
két szék közé esünk majd, sálálálááá.
2017. jún. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Előző előtti, pont úgy van, ahogy leírtad. Utolsó.. lehet igazad lesz..
2017. jún. 17. 23:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!