Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Teljesen ki vagyok bukva, mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen ki vagyok bukva, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Igen, ki vagyok bukva saját magamtól, hogy hogyan eshettem bele ennyire valakibe. Nem értem az okát, csak úgy megtörtént. Állandóan rá gondolok, egyszerűen hihetetlen ez az egész számomra, mivel ilyen még soha nem történt velem. Bárhol látom, a szívem iszonyat hevesen kezd el verni, elpirulok, melegem lesz. Ha meghallok egy szerelmes számot, rögtön Ő jut róla az eszembe. Annyira szeretnék kezdeményezni, egyedül az tart vissza, hogy bizonytalan vagyok magamban. Nem akarok sokáig várni, mert már úgy érzem, nem bírom tovább nélküle. Ti mit tennétek a helyemben?

2017. jún. 26. 00:12
1 2
 1/11 anonim válasza:
87%
Ez nagyon cuki❤szerintem mindenképp keresd a fiút akár írj rá vagy bármi de hidd el ha megteszed az első lépést és elkezdtek beszélgetni annak rossz vége nem lehet😉
2017. jún. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
11%
Én fiú vagyok és pontosan így érzek :(
2017. jún. 26. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

#2-es

Nem lehetséges, hogy a kérdezővel egymást keresitek?😀

2017. jún. 26. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
28%
Kár, hogy élőben ez cseppet sem így néz ki, álomvilágban élsz csak azért mert szerelmes vagy a szerelembe...
2017. jún. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
31%
Mégha azt mondanám, hogy igaz lenne amit írsz de nem az mert akkor nemérdekelt volna más fiú de téged nagyon is érdekelt...
2017. jún. 26. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Te fiú vagy lány vagy? Es hány éves?

Ha így erzed akkor kezdeményezz. Nem tudhatsz semmit amíg meg nem próbáltad. Hajrá!

2017. jún. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, jöjjetek össze. Ha ilyen hevesen érzel iránta lehet ha megismeritek jobban egymást és összejöttök, te leszel az egyetlene :))
2017. jún. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2017. jún. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok.
2017. jún. 26. 22:14
 10/11 anonim válasza:
100%
Énn is azt tudom javasolni, hogy finoman, de merj kezdeni. Ugyanez a helyzet volt velem, de egy hónapja megpróbáltam és ebben a percben is vele beszélgetek csak várom hogy írjon a legutóbbi üzenetemre. Szóval hajrá! :)
2017. jún. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!