Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan folytassam a beszélgeté...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan folytassam a beszélgetést? Van esélyem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Immáron 2 éve (középsuli kezdete óta) tetszik egy lány, akit egy jó hónappal ezelőttig csak távolból néztem, illetve álmodoztam róla. Azt tudni kell, hogy korábban semmilyen formában nem beszélettünk. Nemrégiben azonban erőt vettem magamon, és Facebookon bejelöltem.


A kettőnk közötti kommunikáció elég gyerekesen indult, azonban ezt követően lett bátorságom a továbbiakra. Kirakott egy posztot, amelyet lájkolva egy képet kaptam, amin kérdések voltak (olyan kérdések is, amelyekből le lehet szűrni a fennálló szimpátiámat iránta). Ezeket diszkréten válaszoltam meg, viszont éreztetve azt, hogy mi is a helyzet. Látszólag nem vette rossz néven.


Másnap ráírtam, hogy mi újság, milyen volt a napja. 1 napig nem válaszolt, itt viszont elkövettem egy hibát: megírtam neki, hogy nekem úgy jön le, hogy nem akar beszélgetni, ezért nem zaklatom tovább. Elköszöntem tőle. Visszaírt utána, hogy utazott, csak azért nem reagált, és azt írta, hogy majd holnap beszélünk, mert akkor több ideje lesz. Írtam neki, hogy ahogy gondolja, es két darab 😊 smiley-val válaszolt. Ez vasárnap történt.


A tegnapi "igérete" nem nagyon teljesedett be, ugyanis nem beszéltünk.


Szerintetek azt várja, hogy én kezdeményezzem a beszélgetést? Mi lenne jó téma, amivel nem csak untatnám? Egyik jó haverom szerint (aki együtt volt vele), ez a lány azt szereti, ha figyelnek rá, foglalkoznak vele. Miből jönne le neki, hogy fontos nekem?


Egyébként én 16 éves vagyok, ő most lesz 17 30-án, nincs egészen 1 év korkülönbség köztünk (csak 8 hónap). Én 10.-es vagyok, ő 11.-es.



2017. jún. 27. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg vele beszélgetni. Lehet csak félénk. Igen azt nem kellett volna megírnod neki hogy látod hogy zavarod. Az hogy a másik nem valaszol x ideig nem jelenti azt hogy nem akar semmit vagy nem válaszolna (ha normális a csaj úgyis fog) csak nincs ideje.

Az is benne van a pakliban hogy nem akar semmit de ez majd úgyis ki fog derülni.

Írj rá megint és próbáljatok beszélgetni. Esetleg kerdezd meg merre utazott,mit dog a nyáron csinálni ,stb.

Egy tipp:ha beszelgettek próbálj meg ne elköszönni tőle hanem úgymond napokig húzni a beszélgetést (ez nem azt jelenti hogy nem valaszolsz neki) . Tehá ha beszéltek és már este van és pl mész aludni akkor ne köszönj el tőle ,mert utána megint probléma lesz hogy hogyan írj rá. Hanem ír valamit ,esetleg csak értesítésekben olvasod el ,de nem nézed meg ,kikapcsolod a netet ,elmész aludni és másnap válaszolsz.

A lényeg hogy kerüld el azt hogy mindig újból kelljen ráírnod. (Remélem érthető :D)

Azt is meg kell jegyeznem hogy ha beszélgtettek majd és a láby nem dog rádírni vagy kevesebbszer az nem feltétlenül jelent rosszat (magamból kiindulva). Lehet hogy félénk/arra vár hogy te kezdeményezz mondván te vagy a fiú stb ,számos oka lehet.

Ha nem akar semmit (még barátkozni se) az úgyis le fog esni. Bár én jártam már úgy hogy írtam a srácnak aki tetszett/tetszik és én is tetszem neki (csak úgy tűnik nem akar semmit) hogy koptatás szaga volt annak amit írt de annyira kedves volt és a kifogása pedig teljesen logikus hogy a mai napig összezavar de nyár van így pl a tanulás kint kifogás nem játszik:D

Szóval ebből csak azt akarom kihozni hogy ha mázlid van le fog esni neked hogy akar-e lány valamit vagy nem.

De manapság annyi srác fél kezdeményezni vagy folytatni azt amit elkezdett hogy a lányok már azt se tudják mit csináljanak (kezdeményezzen vagy ne ,szereti-e azt az aodtt srác vagy nem stb.)

Ha van még kérdésed/nem írtam le érthetően (amiért bocsi ,hulla vagyok) írj nyugodtan:)

2017. jún. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó tanács, kiegészítve az elsőt: Ne hagyd, hogy ellaposodjon a beszélgetésetek. A te dolgod, hogy kérdezz, folyamatosan szóval tartsd. Csak bátran.
2017. jún. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


A helyzet az, hogy eléggé egyszavas, rövid válaszokat ad, viszont én is sablon hülyeségeket kérdeztem, ez igaz. Az elején viszont, amikor a kérdésekre írtam neki a válaszokat, akkor aranyosan, kedvesen megköszönte. Ezért vagyok összezavarodva.

2017. jún. 27. 10:42
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nem tudhatod mi miatt. Lehet hogy nem annyira ér rá ,de akar válaszolni.

Lehet hogy csak nem szeret a neten beszélgetni amit teljesen megértek. Ha módodban áll/mered akkor esetleg majd hívd el talalkozni.

Személyesen mindenki más. Ha belemegy az már jó jel.

2017. jún. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4-nek igaza van.

Ha már hajlandó veled beszélgetést kezdeményezni, már jó úton haladsz. Lehet, hogy időbwn nem ér rá.

2017. jún. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!