Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelem, félig beteljesülve?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem, félig beteljesülve? Se veled se nélküled kapcsolat? Mi lenne a legjobb döntés?

Figyelt kérdés

Tehát, van egy lány akivel régóta olyan kapcsolatba vagyunk,hogy folyamatosan féltékenyek vagyunk egymásra,sok közös programon vagyunk együtt,viszonylag sokat is beszélünk,bár a legtöbbet élőbe.

Van egy olyan énje a lánynak, ami imádni való aranyos,ami miatt imádom, illetve van egy másik énje amikor társaságba mondjuk a butát mutatja magából,pedig egyáltalán nem az,ez az énje viszont taszít.

Brutálisan féltékenyek vagyunk egymásra,ha meglátom másik palival,vagy ő engem más lányokkal készek vagyunk.

Amikor találkozunk akkor smárolgatunk stb. mindenki azt hiszi,hogy egy pár vagyunk, akik tudják ,hogy nem azt mondják,hogy lassan azok leszünk stb.. és ez így van már vagy 2-3 éve.

Viszont,hogyha felhozzuk hogy kapcsolat nem akar belemenni ,mivel hogy kikészítenénk egymást..pedig szerintem egyáltalán nem..mindegy se veled-se nélküled kapcsolatba vagyunk,ami a legrosszabb szerintem.



2017. jún. 27. 13:52
 1/4 anonim válasza:
Ha nem akar kapcsolatot akk mond meg neki h csak baraátja akarsz lenni ha akarsz. Ne vesztegesd rá az idődet ha nem akar kapcsolatot és féltékeny akk gondolkodjon.
2017. jún. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akar tőled semmit akkor ne csókolgasson... Ez így egy nagy semmi... Vagy barátok lesztek vág, összejöttök... Ezt az állapotot nem nagyon érdemes fenn tartani.
2017. jún. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na en ugyanebben vagyok es voltam is


Sztem szexeljetek egymassal es másokkal is, ebbol rendes kapcsolat sose lesz, de legalabb megtudjatok h milyen a masik ;)

2017. jún. 27. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lett volna rá alkalom csak nem akarom kihasználni se mert imádom a lányt..nem tudom mit kellene.
2017. jún. 27. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!