Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van az, hogy amikor...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amikor beszélek egy lánnyal, mindig beremegek?

Figyelt kérdés
Beremegek , a hasamba is van valami. Pedig megírtuk egymásnak csak barátok 2 hete ismerem, mindennap beszéltünk egymással ez már több mint barátság?

#beszélgetés #barátság #korát a hideg
2017. jún. 28. 01:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Tisztelt kérdező: Ismerős az érzésed én is így jártam. Például ha egy témáról szívesen beszélgettek egymással aminek mindketten nagyon örültök ez nagy fokú izgatottsagot válthat ki az emberből ez is egyfajta meg nyilvánulása a kedvelesnek , szeretettnek.
2017. jún. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2017. jún. 28. 07:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól hogy megbeszélitek hogy csak barát attól még ugyan olyan lessz nem :'D?
2017. jún. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen, bár nem egy ilyen szitunan. Nagyban magyaráztam valamit, már jól benne voltam, aztán éreztem, hogy megremeg a gyomrom. Nem kellemes.
2017. jún. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!