Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az osztályomba jár egy nagyon szép lány. Nagyok a mellei pedig csak 7edikesek leszünk szép a feneke, kislányosan bájos az arca. Nagyon szerelmes vagyok belé, de általában mindig a többi lánnyal van és nem tudunk suliban beszélgetni csak messengeren. Adtam neki csokit, meg bókoltam neki, láthatólag tetszett neki és ma hívtam el hogy valamikor menjünk el fagyizni egyet vagy elmenni moziba. Egyszer már elhívtam moziba csak az épp olyan hónap volt h szinte minden nap meccsek (ugyanis profi kosaras és országos versenyekre is szokott menni) voltak és ezért lejárt a moziban az ingyenjegy. A lényeg, mit csináljak amikor elhívom valahova? Miről beszéljünk, miket mondjak neki? A segítséget megköszönném! A b***d meg és kész és ilyen kommentekkel légyszi kíméljetek.

#szerelem #diákszerelem #tanácsok gyerek szerelmeseknek
2017. jún. 29. 00:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocsáss meg, de ne molvastam végig, viszont ha úgy kezded hogy nagyok a mellei akkor feltennék egy tizest, hogy ez nem szerelem, persze udvarolj neki nyugodtan, és hajrá, szurkolok :) Legyél vele kedves, bókolj, hívd el, ne nyomulj.
2017. jún. 29. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem úgy értem hogy meg akarom *** úgy értem hogy a lányoknak az osztályunkban ilyen fogjuk rá hogy van valami ilyenkor még nem is kell nagynak lennie, de neki kicsit nagyobb. Az egyetlen eset amikor nagyon feltünő amikor a szürke pólójában van. Abban láthatólag kidomborodnak. Néztem egy videót hogy 10 tény ami több mint barátság. 10ből 7 igaz volt. Pl.: Sokszor visszanézed a beszélgetést, szereted nézni a képeit, sokat gondolsz rá hogy ne essen baja stb...
2017. jún. 29. 00:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Inkább úgy fejezném ki a helyedben hogy tetszik a lány. Szerintem csak laza legyél és nem kell parázni ;) sok sikert és add önmagad
2017. jún. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ok köszi
2017. jún. 29. 13:34
 5/6 anonim válasza:
Ha jófej vagy, és bír, csak add önmagad, ha meg nem tudod adni önmagadat, mert különben nem bír, hagyd, én velem már volt ilyen.
2017. jún. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Virágcsokrocska válasza:
A lányok nagyon szeretik az őszinteséget. Szóval szerintem mond meg neki, hogy szereted és kérdezd meg egy idő randizgatás után, hogy akár e veled járni. Sok sikert.
2017. szept. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!