Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Beleszerettem egy fiúba,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy fiúba, Balatonfüredi vagyok, ő meg Budapesti, lehet ebből valami komoly, szerelem?

Figyelt kérdés
Az egyik régi ismerősöm barátja, megismerkedtem vele, iszogattunk, buliztunk többen és egész hétvégén vele aludtam. Nagyon megtetszett és úgy éreztem hogy neki is én, puszilgatott (homlok, nyak,arc,simogatta a hajam,fej) ölelgetett meg is csókolt azaz kavartunk volt hogy fogdosott és rámmászott de nem engedtem neki semmi olyat, mert nem vagyok egy éjszakás lány és nem akartam hogy kihasználjon:D meg is értette és abbahagyta átölelt és úgy aludtunk úgy hogy közbe átkulcsoltuk a kezünket(ujjainkat) Beszélgetünk néha snapen egy keveset vagy facen talit is beszéltünk hogy lejön és nálam alszik, csak az a baj ő nem tudom hogy van velem de szerintem én teljesen belezúgtam és félek hogy pofára esés lesz mert mégis "tipikus" Pesti ki tudja azóta miket csinált, de én úgy érzem hogy eléggé tetszettem neki, érezhető volt, mindig mondja hogy milyen aranyos vagyok meg jól érezte magát velem meg azt is hogy tetszettem neki, meg hogy kár hogy nem Pesti vagyok,.. én id mondtam neki hogy kár hogy nem Füredi, de szerintem ha fontos lennék neki megtudnánk így is oldani csak nem tudom mit csináljak:/ Meg akarom szerezni, de tényleg nem csak egy akarok neki lenni a sok közül és az egyetlene akarok lenni, ha megcsalna az undorító lenne és nagyon fájna ezeket el akarom kerülni:D kérlek adjatok jó tanácsokat hogy mit csináljak/mit mondjak neki ha mondjak stb? Ez nekem most tényleg fontos nagyon, végre érzek valamit:)
2017. jún. 29. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet. Felejtős. Amúgy meg lehet, hogy én vagyok túl öreg, de az én elveimmel ellenkezik, hogy valaki már az ismerkedése első óráiban nyalja-falja a másikat. Az érzéki vágyai kielégítésére kellettél neki, ez nem kapcsolat.
2017. jún. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nincs az olyan messze.

Szerintem simán lehet. Próbáld meg.

2017. jún. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De hogyan?:DDD mit csináljak, mit mondjak neki?
2017. jún. 29. 20:26
 4/4 anonim ***** válasza:
Tavkapcsolat hosszu tavon nem megy! Egy menetre jo. Tapasztalat es ismerosok is megcsalas sbt
2017. jún. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!