Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nekem tetszik egy lány vasárna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem tetszik egy lány vasárnap megyunk moziba viszont többen nem tudom hogy hogy hivjam arrébb? hogy utaljak rá hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés
A válszokat köszönöm!

2017. júl. 1. 03:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez lenne a helyes megközelítés:


[link]

2017. júl. 1. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem teljesen értem mit szeretnél.... szerintem csak mondd meg neki, hogy "tetszel, máskor is jövünk?" Vagy valami ilyesmit....
2017. júl. 1. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy "arrébb"? Hova akarod "arrébb hívni"?


Ne hívjad sehova arrébb, ott helyben bókolj neki, mintha te lennél Besenyő Pista, a Bókember.

Dicsérd meg a ruháját, hogy milyen jól áll neki, milyen csinos benne, dicsérd meg a szemeit, hogy milyen szépek - ez kb. a legalapabb dolog. A végén meg mondd meg, hogy nagyon kellemes volt a randi, reméled, ő is jól érezte magát, és reméled, megismételitek legközelebb.

2017. júl. 1. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az az igazság hogy ha alapból nem tudsz beszélni , beszélgetni, sőt egy kicsit se tudsz udvarolni, no meg a fantáziád is nulla, akkor ne nagyon menj te még moziba se.
2017. júl. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kérdezd meg utánna Hogy nincs e kedve sétálni egyet...
2017. júl. 1. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!