Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 13 éves vagyok, és nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves vagyok, és nagyon tetszik nekem egy lány, szeretem őt, szerelmes vagyok belé. Lehet hogy várnom kéne mert még fiatal vagyok és nem a csajokkal kéne foglalkoznom. Szerintetek csajozzak be most, vagy majd 3-4 év múlva? Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés

#csaj #tini #csajozás #13 éves #most vagy később csajozzak
2017. júl. 1. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Varj meg par evet :)
2017. júl. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
33%
Ha szereted ne várj!
2017. júl. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Hidd el, bárhogy is érzel most, 13 évesen nem lehet rendes (romantikus) kapcsolatot kialakítani, így csak szívfájdalom lesz a vége. Ha vársz vele még pár évet, sokkal jobban jársz. ;)
2017. júl. 2. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

13 éves lány vagyok. Volt már 1 rendes kapcsolatom, 2,5 hónapig tartott majd én vetettem véget neki mert megcsalt a srác😁

Szóval szerintem nyugodtan megpróbálhatod max pofára esel.

Egy nagyon fontos (nálunk ez is gond az osztályban) FÜRÖDJ ÉS HASZNÁLJ DEZODORT!!!!

Szóval legél ápolt.

Sok sikert, ha bármi gond akad írhatsz :)

13/L

2017. júl. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Vanda95 ***** válasza:
18%
Szia nekem leghosszab kapcsolatom fél évig tartott de nem éreztem hogy szeret a srác mert sose jelzett írt vagy hívott mindig én írtam besokaltam és elmondtam neki személyesen azt mondta oke azt ott hagyott na ezekszerint nem szeretett 13/L
2017. júl. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Vanda95 ***** válasza:
34%
Kihagytam a lényeget ha szereted ne várj!
2017. júl. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
25%
nem vagy te szerelmes , mert akkor ez a kérdés meg se született volna, szóval várj még az igazra.
2017. júl. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%
Persze, csináld, nem lesz abbíl se tragédia ha nem fog sikerülni, az első 1-2 alaklommal nagy valószinüséggel nem fog menni, de minél elöbb elkezded, késöbb annál sikeresebben/jobban csinálod :)
2017. júl. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én 13 évesen mentem bele egy kapcsolatba,ami 10,5 hónapig tarot..

Boldog kapcsolat volt,és mégsem volt se 18+ meg semmi csók,szájra-arcra puszi fürödtünk együtt stb.

15L

2018. febr. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!