Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, nektek milyen a lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek milyen a lány ideálotok?

Figyelt kérdés
Milyen az a lány, akivel hosszabb távra is tudtok tervezni? Külső és belső is érdekelne, az egészen apró dolgok is.

2017. júl. 5. 23:03
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
engedi popsiba elsőre.
2017. júl. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Külsőre nincs nagy elvárásom, úgy vagyok vele, hogy a belső számít igazából. Csak annyi kritérium, hogy vékony legyen (ne bot) és 10/5 minimum, de ez eltér lefelé. Belső: okos, kedves, aranyos, megértő, segítőkész, komoly. Számomra fontos, hogy akár képes legyen egy életre is lekötni magát velem. Képes legyen főzni (én nem tudok), értsen valamennyire a sporthoz (bármelyikhez). Dolgosnak kell lennie, hogy ne csak én gebedjek meg a kertben. Szeresse amit én is szeretek (ez fordítva is igaz), egy olyan lány, aki képes gyerekeket felnevelni, hogy a gyereknek felhőtlen gyermekkora legyen, ami nekem messze nem adathatott meg. Lényegében ennyi, de ha szeretnél megtudni valamit, írhatsz priviben. 16/F
2017. júl. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
22%

#1 te beteg állat XD (ez nálam is indok)


Nekem például az hogy legyen kifinomult ne legyem buta idióta liba mint a mai ribik 90%-a hallgasson normális zenét nem essemet meg többi sz@rt hanem metált kemény metált a slayertől kezdve az anthraxon a metalicán át minden és ne legyen felismerhetetlenségif sminkelve, legyen kemény hogy ki tudjon állni magáért legyen vékony hosszú fekete/vörös hajú (lehet ezért nincs barátnőm xd) ja és lehetőleg alacsony legyen szépnek nem muszály hogy legyen de azért nem kell hogy bányarém legyen és legyen jó az ágyban

2017. júl. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
50%
3 vagyok 18/f lemaradt
2017. júl. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
66%

Folyamatosan változik.

Jelenleg annyi, hogy betegesen szeressen, ne csak egy átlagos kapcsolat legyek Neki, hanem az élete is, és persze Ő is nekem.

Külsőre nem tudok mit mondani... Általában a vékony lányok, ennyi ami kritérium, de volt már molettebb barátnőm is. Haj/szemszín nincs konkrétan, azt mondtam sokszor, hogy a kék/zöld szem és a természetes szőke haj megfog, de estem már szerelembe barna hajú és barna szemű lányokkal is. Szóval igen, az egyetlen dolog ami kell, hogy legyen őrülten szerelmes tipus, esetleg yandere, azzal sincs gond. :D

2017. júl. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem kergetek idealizált képeket.

Vagy tetszik egy lány, vagy nem.

2017. júl. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Én is leszoktam az "ideálokról". Ja, nyilván ha kifognám a mesebeli aranyhalat, és olyan lány teremne mellém amilyet kívánok, akkor nyilván lenne egy elképzelésem, de a való életben esélytelen hogy olyannal találkozz aki az ideálodnak akár csak félig megfelelne.

Első, és eddig egyetlen barátnőm is teljesen eltért az ideáljaimtól külsőleg, belsővel viszont tudott kompenzálni.


De hogy ne offoljam szét a kérdést, leírom milyen lány lenne az akiért átúszom a Jeges-tengert is.


Külső:

-Semmi 21. század ri.ban.coskodás. Azaz, ne hordjon póthajat, ne műkörmözzön, ne műszempillázzon, ne akarjon mindenáron nutella barna árnyalatú bőrt elérni, ne borotválja le a szemöldöjkét aztán rajzoljon a helyére valami borzalmat, ne legyen rajta teljesen felesleges, közhelyes, divat tetoválás, ne hordjon terepmintás farmert rózsaszín air max edzőcipővel, ne csessze szét a haját teljesen karakteridegen színekkel. Egyszerűen már az ember szeme fájdul bele a sok ízléskárosult hibbantba, akik úgy néznek ki mintha dobókockával dobnák ki minden reggel mit vegyenek fel.

Legyen természetes, igényes, minimális esztétikai érzéke. Nem azt mondom hogy a a halvány bézs és a homok ekrű között is megmondják a különbséget egy felső és a hozzá illő szoknya választásakor, de ne úgy nézzen ki mint akit a forgó mosógép öltöztetett. A sminkelést pedig tényleg a minimumra szorítsák vissza.


Aki ennek az első pontnak megfelel az már egy gigantikus lépést tett az ideálom felé, sőt, első barátnőmnél már ez is elég volt.

Ha akarom fokozni, akkor az ideális lány külsőre:


-vörös hajú

-világos bőr, szeplők lehetnek

-szemszínként a kék bármely árnyalata

-170 magas

-egészséges testalkat, ami egy ilyen magasságú lánynál úgy 54-58 kilogramm között mozog.

-és ami nekem nagyon fontos, a nőies arcvonások.


Belső:

-Egészséges önkép. Ez lehet hogy alapnak tűnik, de a lányok zöme egyszerűen nem látja magát reálisan, se a külsejét, se a saját személyiségét, nincs tisztában a határaival, a környezetének a visszajelzéseit képtelen normálisan kezelni. Vagy túlcsorduló önbizalma van, vagy borzasztó önértékelési gondjai vannak. Egy egészséges énkép tesz igazán nőiessé egy nőt.

-Gondolkodik mielőtt beszél, és elgondolkodik azon amit hall. Ez hihetetlenül nagy hiányossága a legtöbb lánynak. Általában kizárólagos, vagy mindkettő megvan, vagy egyik sem.

-Nem uralni akarja a párját, hanem együtt lenni vele.

-Legyen érdeklődő, ne gubózza be magát egy szűk kis világba ahonnan nem akar és nem is tud kitörni.

Nyilván nem a legvadabb pálfordulásokat kell ezalatt érteni. Nem az az ideális hogy hajnali kettőkor ő kitalálja hogy szeretne megtanulni sziklafalat mászni, és elhív hogy menjek. Hanem ne abból álljon a kapcsolat hogy elmegyünk egymáshoz, és állandóan csak filmet nézünk, eszünk, és dugunk. Ez egy lapos, unalmas, megszokásokon alapuló kapcsolat. Legyenek újdonságok, közös álmok, közös szenvedélyeken alapuló programok. Ha mindketten szeretünk túrázni akkor túrázzunk, ha mindketten odavagyunk a történelemért akkor menjünk történelmi emlékeket nézni, addig is sétálunk és beszélgetünk, ha mindketten megveszünk egy bandáért akkor menjünk el a koncertjükre.


Röviden ez lenne az ideális lány.


És ha ilyen lányt keresnék, akkor el is könyvelhetném hogy egyedül halok meg egy kaktusszal együtt élve.

2017. júl. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Számomra néhány alapelv tartalmazza a női ideált :)


1. Legyen komoly gondolkodású, felelősségteljes. Egy érett lányt szeretnék, nem egy hisztiző gyereket - persze, rosszabb napja mindenkinek lehet :)

2. Tudjon viselkedni (kettesben, társaságban és a családjainkban is). Ne kelljen szégyenkezzek, ha együtt mutatkozunk - és ő sem én miattam!

3. Értsen a házimunkához, és ne féljen tőle! Ez nem azt jelenti, hogy egész nap mosson, főzzön, takarítson - De... a szerelem elmúlhat. Az éhség mindennap előjön :P Természetesen a házimunkába én is besegítek! Ez nálam alapszabály :)

4. Legyen bizonyos fokú általános műveltsége. Ezt nem tudom megnevezni konkrétan... de megérzi az ember ezt. Tudjon hozzászólni különböző témákhoz, legyen véleménye. Ez segít, hogy legyenek érdekesek a hétköznapok és a társasági életünk is. S természetesen legyen jó zenei izlése, ami nálam a klasszikus zenét jelenti..

5. Legyen megértő, érzékeny s ugyanakkor talpraesett is. Nem könnyű az életem a szakmám miatt (mentőzés), épp emiatt szükségem van sokszor egy megértő társra; hogy egymás támasza legyünk nap mint nap. Én is érzékeny, romantikus vagyok... nem árt, ha ő is olyan :D Talpraesett azért, hogy mint egy igazi nő, okosan megoldja az élet kisebb nagyobb kihívásait. Természetesen ott vagyok mellette :)

6. Ne legyen négyfal közé beragadt személy, szeressen kalandozni. Nagyon aktív vagyok; túrázás, kirándulások s ilyenek. Nem tudom elképzelni az életem olyan valaki mellett, aki csak benn ülne. Persze mindkettőnek megvan a maga helye.

7. Nem utolsó sorban... jó, ha van kis humorérzéke, érti a viccet. Szeretek ugratni, s a magam során én is ugratva lenni, határok között. A viccelődés megadja az élet ízét :))


Külsőről 2 szó: TERMÉSZETES és EGYSZERŰ. Lehet tőlem, szőke, barna, fekete; kék, barna vagy zöld szemű; kreol vagy hófehér; kicsit teltebb vagy karcsú... Legyen szép, természetes és öltözékében, megjelenésében egyszerű természetesség látszódjon. Azon az elven vagyok, hogy a külső a belsőt tükrözi :)


És természetesen... nem várhatok el többet, mint amit én is adni tudok!


Lehet túl nagyok az elvárásaim... még nem igazán kaptam ilyen lányt :(


21/F

2017. júl. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre úgy nincs elvárásom, ha szexi, kívánatos, szép, akkor az már jó. :) :D

Belsőre azt várom, hogy legyen kedves, cuki, aranyos, legyen érett és kislányos egyszerre, legyen okos, de nem baj ha kicsit bolond. :) 15/fiú

2017. júl. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Barni5 válasza:

vékony

alacsony kb. 145-160

hajszín mindegy csak ne vörös

ne sminkeljen max egy nagyon keveset

szép arcú

ne öltözködjön kirívóan

ne cigizzen

ne fogyasszon gyakran alkoholt max heti 1-szer

szeressen beszélgetni

legyen aranyos

kedves

ne legyen lusta

őszinte

nyitott

kedves

és jó ha sportol, szereti az állatokat, sokszínű, zongorázik

2021. máj. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!