Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, mi volt velem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, mi volt velem azon az este?

Figyelt kérdés

Van egy iszonyat jó fiubaratom akivel rengeteget talalkozom viszont egy evvel fiatalabb nalam. Sokat beszelgetunk es egy velemenyen vagyunk kulonbozo temakban, szeretjuk egymast nagyon mint barat. Altalaban ha koszonom nekem/nekunk akkor mindig meg szokott olelni. A barataim mondtak nekem hogy mikor engem olel meg az mindig olyan furcsan tortenik, mert mintha sokkal nagyobb erzesekkel tortenne az oleles...

A lenyeg, hogy egy tabor kereteben az utolso napot ugy toltottuk hogy fent maradtunk es mikor bementem a szobajukba akkor az osszes fiu mar aludt csak 1-2 volt fent de kesobb ok is elaludtak. Mindig atkarolt es ugy beszelgettunk es egyszer csak szerelmet vallott nekem elmondta hogy ezer eve szerelmes belem... annyi jo dolgot mondott nekem teljesen elvette az eszemet (nagyon onbizalom hianyos vagyok es ezert jottek nekem jol nagyon ezek a szavak) nagyon el is erzekenyultem es elkezdtem sirni hogy nem is gondoltam volna hogy van meg vaalki aki szeretne engem.. ott mondta nekem hogy "annyira lesmarolnalak" es valahogy megtortent ugy hogy en is akartam... smaroltunk es nagyon jo volt en nagyon jol ereztem magamat de egy a baj, hogy mikor felkeltem nagyon megbantam ezt az egeszet es azt sem tudom mit gondolok most errol az egeszrol, tippem sincsen miert csinaltam ezt az egeszet, viszont a fiu fulig szerelmes belem es valtig allitja hogy kihasznaltam meg minden de nem az a tipusu lany vagyok egyatalan!!!! Nem akartam megbantani semmi szandekom nem volt hogy neki rosszatt tegyek! Nagyon szeretem ot mint barat :(



2017. júl. 13. 08:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát ezt szerintem elcseszted bocs..
2017. júl. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nézd ami történt, megtörtént. Nem lehet visszacsinálni, szal ne is gondolj rá, mert úgysem javít a helyzeteden. Elcseszted, ez igaz. Megbántad. Akkor? Mond meg neki, hogy bocsi, nem akartad, és hogy nem vagy szerelmes belé. Attól, hogy ő szeret, te nem vagy rá kényszerítve, hogy viszonozd. Nem is lehetnél, ugyanis szabad vagy. Kérj bocsánatot, de azzal számíts, hogy elveszted őt (mint barát és mint esetleges pasi is). Csináltál egy butaságot, mert tapasztalatlan vagy. Tanulsz belőle, mást nem tehetsz.


F/17

2017. júl. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

" Mindig atkarolt es ugy beszelgettunk es egyszer csak szerelmet vallott nekem elmondta hogy ezer eve szerelmes belem..."


"maroltunk es nagyon jo volt "

Ilyet egyik barát sem csinál. Ti nem vagytok barátok.

Baráti kapcsolatban nincs csók....mielőtt megpróbálnád cáfolni, a lány barátaiddal is csókolózol? Nem hiszem.


Ez gyakorlatilag semmi. Se nem barátság, se nem párkapcsolat és ebből már egyik sem lesz. Ilyen emberi kapcsolatokba nem éri meg energiát ölni.

Egyikőtök balra, másik jobbra, mert ez csak rosszabb lesz.

2017. júl. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nameg elalvás után egy "barát" minek megy át a másik ágyába ? Jóhogy ő is egyből a többet látta a barátságnál és tudat alatt az is lehet nálad is .
2017. júl. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Na ennyit a két nem közötti barátságról. Kapjunk már észbe, gyerekek! Higgyünk akár istenben, akár evolúcióban, egyik sem azért "teremtette" a férfit és nőt, hogy barátkozzanak egymással. Hanem azért, mert a fajfenntartás ekképpen van biztosítva!
2017. júl. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!