Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lépjek túl a szakításon?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek túl a szakításon?

Figyelt kérdés
Ma szakított velem a pasim 1 hónapot voltunk együtt de és már több mint 1 éve szeretem őt...Nagyon szarul esik ez az egész és nem tudom hogyan lépjek tovább. 16/L

2017. júl. 13. 14:00
 1/5 anonim válasza:
Pasizz, beszelgess másokkal, akkor biztos hamarabb elfelejted de ha csak otthon ulsz es rá gondolsz akkor sose fogod elfelejteni.
2017. júl. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyár van hallod strandra ki pasizz ezerrel erezd jol magad szabad vagy 😄😏😉 minden király azt a baro..,t sza,.rd telibe
2017. júl. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16/F 2 voltam
2017. júl. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Kedves kérdező,engem megcsalt a barátnőm 1 év 2 hónap után és igy persze szakítottunk.

4-5 hónapig rá sem bírtam nézni más lányra nem,hogy túl lépni.

Aztan egyszer csak elgem lett belőlle és rájöttem,hogy itt az ideje csajozni.

Ugyhogy:

- Ne Hallgass szomorú zenéket

-ne csak a telefont nyomkodd/gép elött üljél!

-Mozdulj ki.(Sportolj,menj ki haverokkal)

-KEZDJ EL PASIZNI!

2017. júl. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kedves kérdező, tökéletesen átérzem a helyzeted. Én is 16 éves lány vagyok, én is egy hónapig jártam az exemmel, és egy hónapja szakítottunk. Rettenetesen fáj(t), nem telik el úgy nap, hogy ne gondolnék rá. De túl kell lépni. Fiatalok vagyunk még, nem szabad egy fiú miatt elcs*szni a nyarat, nézz körbe új társaságokban, beszélgess mindenkivel, légy nyitott, és ami a legfontosabb és legnehezebb: ha eszedbe is jut, ne gondolj rá!! Csak ez segíthet. Érezd jól magad a bőrödben, hogy lássa, mit veszített! Sok sikert kívánok neked! :)
2017. júl. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!