Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit akarhat tőlem? 17/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat tőlem? 17/L

Figyelt kérdés
Van egy munkatársam, nyáron együtt dolgozunk és együtt is járunk be, de csak mert ugyan arra lakunk. Nekem mindig is tetszett, tavaly amikor még nem ismertük egymást nagyon megnézett magának. Nagyon kedves, udvarias, türelmes mindenkivel. Velem is nagyon illedelmes (pl elkísér az öltözőmig, kinyitja az ajtót, ja és sokszor kimondja a nevem) amikor elmegyünk egymás mellett a munkahelyen mindig összemosolygunk meg nézzük egymást, vagy amikor lejön az emeletemre mindig arra néz amerre vagyok. Szokott méregetni, mikor végzünk, megvár és jól befújja magát parfümmel. Egyszer hazafele a buszon arra keltem fel hogy néz alvás közben. Minden délután együtt szoktunk energiaitalozni. Persze jól el szoktunk beszélgetni de úgy érzem van még egy kis fal közöttünk, bár lehet nem kéne meglepődnöm, összesen 1 hete ismerem. Szerintetek ebből lehet valami?

2017. júl. 13. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha méregetni szokott, akkor az már eleve egy jel, meg a parfüm is. Hagyd, hogy ő lépjen, ne neked kelljen már! :D Próbál addig is jeleket adni neki.
2017. júl. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Próbálj*
2017. júl. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Persze! Egyértelmű, hogy bejössz neki. Csak adj egy kis időt még ennek az egésznek:)

17/L

2017. júl. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Huu köszönöm a válaszokat most nagyon boldog lettem! :D
2017. júl. 14. 16:21
 5/6 anonim válasza:
Egyetértek az előttem válaszolókkal. Hajrá! :)
2017. júl. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha tetszik a gyerek neked kell felszedned tedd meg az első lépést... adjál neki puszit de véletlenül kicsit arrébb és már fel is szedted nem kerdezősködni kell cselekedni ha tetszik vagy még szemezz 2 hónapig vele és majd mással látod... próbáld meg hatha összejön ha meg nem ne feccölj bele sok emergiát
2017. júl. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!