Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az önbizalomhiányom miatt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az önbizalomhiányom miatt utasítottam vissza azt a fiút akit szeretek. Hogyan kéne elfogadnom saját magamat?

Figyelt kérdés

Nagyon kevés önbizalmam van. Pedig sokan mondták már hogy szép vagyok (köztük a srác is). De én nem érzem így. Mikor a fiúval vagyok úgy érzem, hogy neki egy sokkal szebb lánnyal kéne sétálgatnia. Attól félek, hogy egy idő után ő is így gondolná. A fiú nagyon helyes és több népszerű és szép lány is akarja őt. De a srác valamiért engem szeret. Az önbizalomhiányom a boldogságom útjában áll. Csak elcseszném az egész kapcsolatot vele. A legjobb barátnőmmel is sokszor veszekszünk azon ha nincs kedvem vele valahova menni (mert ilyenkor azt mondom hogy "most nincs kedvem, mert szarul nézek ki"). A sráccal egyébként még jóban vagyunk. Tudja hogy miért nem szeretnék kapcsolatot. Egy kis időt kértem tőle, és fura módon belement. Egyébként visszahúzódó, félénkebb típus is vagyok.(amig meg nem ismerek valakit ugy igazan).

Mit kéne tennem? Hogyan szerezzek önbizalmat? Hogyan fogadjam el saját magamat?

17/L



2017. júl. 13. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, én mindig ha meglátom a kiszemeltemet, elvörösödök. Nagyon kevés nekem is az önbizalmam, és csomóan mondják, hogy szép vagyok, de nem hittem nekik. Viszont vannak időszakok amikor igen. Próbáld ki azt, hogy aznap amikor mondják hogy szép vagy, nézz bele a tükörbe hosszan, és próbáld magadon felfedezni az értékeidet. Nekem ez bevált, és most már kezdem eldogadni magam. Ha meg egy fiú mondja neked, aki ráadásul be is jön, mindenképpen hidd el neki, és ne várasd meg!
2017. júl. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem sincs sok önbizalmam és félek hogy egyszer én is ilyen helyzetbe keveredek. De ha most hagyod elúszni ezt a hajót akkor lehet hogy életed végéig bánni fogod. Szerintem ilyen "butaság" miatt nem jönni össze valakivel hülyeség.(sztm ez nagyon aranyos tőle hogy vár rád és ebből is látszik hogy komolyan akarja de nem fog rád örökké várni) Próbáld ki azt amit az első mondott. Ha a srác azt mondja hogy szép vagy hidd el neki biztos nem csak hülyeségből mondja. Kezdj el edzeni nekem ez elég sokat dobott az önbizalmamom. Keress magadon olyan dolgokat amiket szeretsz és próbáld kihangsúlyozni(haj, szem, cici, fenék stb.)

16/l

2017. júl. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!