Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudom biztosra, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom biztosra, hogy tetszek neki és nem csak barátnak akar? 19/F

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Történt az, hogy az egyik volt iskolatársamat megtaláltam Tinderen, és "tetszikre" mentem (Mert tényleg tetszik). Ő vissza is igazolt. Onnan kezdve nagyon, nagyon sokat chateltünk, aztán egyszer elhívtam, hogy találkozzunk. Igent mondott a találkára. A találkozás már megtörtént. Mind a ketten nagyon jól éreztük magunkat, sokat nevetett a "vicceimen". Azonban azóta már nem nagyon beszélünk, persze rám ír, de nem olyan sokat dumálunk, mint előtte. Ráadásul tegnap vettem észre, hogy még fent van Tinderen, és új képei is lettek (azt nem tudom mikor tette ki). Amit azért sem értek, mert nemrég beszéltünk meg újabb találkozást, és nem hinném azért, hogy 'barátilag' lehet így találkát kérni...

Szóval lényegében a kérdésem hozzátok az, hogy ez így mit jelent? Csak barátnak akar? Illetve, hogyan tudom kideríteni chaten (mivel relatíve sokára találkozunk, mivel nyaral és addig nem húznám az időt), hogy esetleg nem feltétlenül barátnak akar, de ezt úgy hogy nem sérteném meg? (Talán lányok jobban tudnak erre válaszolni.)


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



U.I.: Találkozáson nem volt kézfogás, csók meg ilyenek. Egy, ezért mert igazából csak ilyen szamélyes ismerkedés volt, kettő meg kicsit visszahúzodósabb vagyok. Én 19/F ő 18/L



2017. júl. 19. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy neten bejöttél neki, de élőbe nem biztos, és nem akart megbántani.

A másik, lehet csak azért ír kevesebbet, mert nincs nagyon ideje :)

2017. júl. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

"igent mondott a találkára. A találkozás már megtörtént. Mind a ketten nagyon jól éreztük magunkat,"

Ezután miért hagytad abba még a beszélgetést is? Tessék folyamatosan, kitartóan udvarolni, meg kell hódítani - a találkára elment jól éreztétek magatokat - valószínű csalódott volt, hogy nem volt folytatása!!! Kezd előröl találka, beszélgetés, séta, nem kell lerohanni, járjatok, és majd alakul.

2017. júl. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Arra én is gondoltam, mert ír amikor tud egyébként, csak tényleg annyit beszéltünk, hogy már alig van téma ami chaten okés lenne. A második találkozóban meg benne van. :) De a kérdés az az, hogy hogyan tudnám kideríteni, hogy nem csak barátnak akar, úgy hogy ne sérteném meg, vagy ilyeszteném el? :D
2017. júl. 19. 09:45
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha kimondottan barátnak akarna, a második talit már nem vállalja be. Egy estét eludvariaskodik az ember de kettőt nem. Tessék talizni és teperni.
2017. júl. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm. :)
2017. júl. 19. 09:53
 6/7 anonim ***** válasza:

"A második találkozóban meg benne van. " Valószínű ő is aggódik, szomorkodik, hogy nem tetszett neked. Nem csak barátnak akar, 18 éves (valószínű ő is félénk) lány soha nem csak nem barátot akar, járni szeretne veled, hogy megismerjen - ezalatt kell meghódítanod Bátorság! Csak láncaidat vesztheted.

Ilyen vidám leszel, mint a klasszikus példában:

https://www.youtube.com/watch?v=w40ushYAaYA

2017. júl. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#4: Haha, ez jó. :DD Köszi a választ! :)
2017. júl. 19. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!