Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan legyek túl rajta? Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek túl rajta? Mit tegyek, hogy el tudjam fogadni ezeket az indokokat?

Figyelt kérdés
Szóval a barátnőm akivel 3 hónapja voltam együtt, egyik pillanatról a másikra, azután,hogy találkoztunk és boldogok voltunk együtt,nem beszéltünk pár napig normálisan és kitalálta,hogy ez már nem jó így neki. És azzal az indokkal,hogy még mindig ugyanúgy szeret,de már nincs erre ideje, és szerinte nekem amúgy is jobb lesz így, szakított velem. Azóta folyamatosan hányok, és nem eszek semmit, egy idő óta, mivel nem eszek már csak öklendezek, és egyre rosszabb minden. Azóta minden este ittam, és bárkivel elmentem találkozni, csak ne kelljen itthon lennem. Mit tegyek??Futni nem fogok utána, próbáltam vele megbeszélni, de ez se ment át könyörgésbe. Minden érvet elutasít,és azt mondja érzelmileg ez a legnehezebb döntés, de ez a "helyes" döntés szerinte.Egyszerűen nem tudom elfogadni, mert semmi előzménye nem volt. Boldogok voltunk együtt és akkor hirtelen ez jött. 20F-17L

2017. júl. 20. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem talált egy másik csajt. Próbáld elfogadni, tudom nagyon nehéz. Ez egy seg*fej hagyd menni, jobb lesz neked meglátod! Most ez az időszak lesz a legrosszabb de utána minden jó lesz és találsz majd valakit aki megérdemel téged. És kérlek ne tegyél kárt magadban!
2017. júl. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Amenadiel ***** válasza:
Ilyenkor a legjobb ha nem magadat hibáztatod ha nem ellenkezőleg, ő igy döntött ő veszített el téged ha neki ez kell menjen te meg majd találsz jobbat.A nők kiszámíthatatlanok akár csak pár férfi,de hidd el meg fog lepődni ha nem rágódsz rajta.
2017. júl. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
En is kiszamithatatlan vagyok.De nem terveztem emiatt kart tenni magamban.Csak nem tudom elfogadni h ezzel az indokkal offolt le.
2017. júl. 20. 15:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig muszáj lesz
2017. júl. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!