Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért kell mindenkinek elhitet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell mindenkinek elhitetnie velem hogy szeret?

Figyelt kérdés
Ma szakított velem barátnőm, kb 3 hete "jöttünk össze" de most jutott eszébe hogy lehet mégse szeret... pedig már azóta terveztük hogy találkozunk és pár nap mulva találkoztunk volna... És nem ő az egyetlen, mindig ez történik. "életem szerelme" meg "örökre veled" aztán pár hét mulva "ja bocs mégse"... miért kell akkor ezzel áltatni a másikat? :( Eddig egy lány szeretett engem őszintén de őt meg más dolog miatt veszítettem el :( Mindig azt mondják majd lesz más de ezért?? Hogy pár hét mulva ő is a padlóra küldjön majd? Ez már tényleg mindig így lesz? :(

2017. júl. 21. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert rosszul csinálod. Ha még nem is találkoztál vele, akkor nem is jártatok, akkor nem is volt a barátnőd, akkor nem is szakított veled. És itt cseszed el, hogy leragasz, és hagyod magad a padlón fetrengeni, ahelyett, hogy egy elutasítást úgy kezelnél, hogy ok, majd jön más. Lehet nem kömnnyű, de ha nem is ismered, vagy csak netről ismeret... Akkor nem vagy sehol. Komoly kapcsolatod csak az életben lesz, nem a neten, és ezt jó lenne felfogni végre. Változtatnod kell ezen. És ne ragadj le, mert tönkretesz belülről, aztán se önbizalom se semmi, csak itt fogsz sírni, hogy mit csinálj.
2017. júl. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nyílván voltak akikkel találkoztam is de a vége ugyanaz... és hiába fogom fel úgy hogy jön másik mert jött másik de mi lett belőle végül? Én nem egy hónapig akarok szeretni valakit hogy aztán megint kereshessek mást..
2017. júl. 21. 14:39
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy benned van a hiba?
2017. júl. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne a csajban keresd a hibát, kérdező. Akár tetszik, akár nem, ha csajozni akarsz, fel kell nőni, és felismerni a saját felelősségedet.

Megszerezni mindig könnyebb valakit, mint megtartani. Ha elillannak a rózsaszín felhők, a csaj már tisztábban lát, és ha nem tetszik a szeme elé táruló látvány (és itt nem a külsőről beszélek), akkor az jön, amit mondtál.

Szóval neked kell olyan pasivá érned, aki mellett a csaj szívesen lehorgonyoz.

2017. júl. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!