Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a helyzet, hogy van egy fiú, aki nekem már elég régóta tetszik. Én is tetszettem neki egy ideig, de márciusban kijelentette, hogy már egyáltalán nem tetszem neki. Én gondolkoztam, hogy most mit mondjak neki, hogy kamuzzak hogy nekem se ő csak nem akartam megbántani, de végül az lett, hogy vártam kb 2 hónapot, és akkor mondtam neki, hogy már egyáltalán nem jön be nekem.

Azóta egyre többször chatelünk (mivel nyári szünet van, nem találkozunk minden nap, az pedig furán nézne ki, ha ketten sétálgatnánk, vagy ilyesmi...:D). Egyébként nekem most jelenleg kb 10/3-ra tetszik. Tegnap este rengeteget beszéltünk (pontosabban 5 és fél órát) Már elég bizalmas, közeli kapcsolatba kerültünk, így elárulta, hogy ki tetszik neki. Viszont mondta, hogy bizonytalan, mert nem csak az az egy lány jön be neki, hanem másik kettő is, és nem tudja, mit is akar valójában. Megkérdeztem, ki az a másik kettő...az egyik én vagyok. Azt mondta, egyre jobban tetszek neki, megint elindult benne ez az érzés... És ő úgy tudja, hogy nekem ő nem tetszik. Most mit mondjak neki? Azt nem mondhatom szerintem, hogy "Amúgy nekem is egyre jobban bejössz", ez elég gyanús lenne.

Kérlek segítsetek, nem szeretném elrontani a barátságunkat, ő lett a legjobb fiú barátom, és ő is azt állítja, a lányok közül én vagyok a legjobb barátja.

A válaszokat előre köszönöm!



2017. júl. 21. 14:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát, fiatalnak tűnsz. Korod?
2017. júl. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Maradjatok barátok! Mert ha összejönnétek akkor nehogy félrelépjen.
2017. júl. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
mond meg neki h bejon...mi baj lehetne?
2017. júl. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

HCX, 14 éves vagyok.

Hát, nem tudom. Szerintem inkább nem rontanám el a kapcsolatunkat ezzel...

2017. júl. 23. 12:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!