Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Nektek ez bejön vagy nem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek ez bejön vagy nem?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem első sorban lányokhoz de fiúk is írhatnak hogy menyire jön be nektek egy fiún a hosszú haj.Most nem a nagyon hosszúra gondolok hanem anyira hogy belehessen kontyba kötni.Gondolkoztam rajta hogy megnövesztem és akkor talán hozzá még a szakálamat is.Nektek ez mennyire jön be?

2017. júl. 21. 21:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%
Nekem egyáltalán nem, ha egy fiú felköti a haját attól meg egyenesen rosszul vagyok. 16/L
2017. júl. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
13%
Nekem sem.. főleg ez a kukás zsák haj borzalmas
2017. júl. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Nekem nincs vele bajom, ha valakinek tényleg jól áll, akkor tetszik. Viszont nem mindegy, hogy milyen fazon, amit a 2-es írt, az nekem se jön be. A szakállért nem vagyok oda. 17/L
2017. júl. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%

Ez tényleg emberfüggő. Nekem személy szerint a gyengém a fiúkon a hosszú haj.

A szakáll nekem sem jön be.

2017. júl. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%

Nekem személy szerint bejön a szakáll, bár nem az a hipster stílusú amit úton útfélen látni lehet. Na azoktól rosszul vagyok.


A hosszú haj is elmegy, a konty már nem annyira.

2017. júl. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem is annyira hosszú. Engem nem érdekel :) aki szeret az így elfogad
2017. júl. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
A hosszú hajat imádom, nekem az nagyon bejön. A felkontyolás nem mindenkinek előnyös, de láttam már olyat akinek kifejezetten jól állt :)
2017. júl. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
42%

Nekem bejön és a szakáll is. Mondjuk az arcszőrzettel vigyázni kell, mert nagyon kevés embernek áll jól. A haj pedig szerintem váll alá semmiképpen se érjen, de ez egyéni vélemény.

17/L

2017. júl. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%
Én pedig az utolsó ellentéte vagyok. Nem szeretem a szakállakat, és imádom ha váll alá ér egy fiú haja.
2017. júl. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem király.
2017. júl. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!