Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » SOS ez vajon mit jelent?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS ez vajon mit jelent? Bejövök neki vagy képzelődök?

Figyelt kérdés

Szóval elég régóta tetszik nekem egy fiú akit a tánciskolából ismerek. Ő a menők közé tartozik én pedig nem. Edzőtáborban több jel volt arra, hogy én is bejövök neki, pl csomószor nézett, rámmosolygott stb

szerintetek tetszem neki, vagy ez csak félreértés?



2017. júl. 23. 20:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet csak egy barati gesztus es szimplan jofej de az is lehet h kedvel. Ezt nehez megmondani. Menj oda hozza beszelgetni. Pl kerdezd meg h miota tancol es dicserd meg h amugy ugyes stb... utana kialakul :)
2017. júl. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Táborban lehet csak dugni akart, oda mindenki gumival megy... Szerintem csak ciki hazavinni...

Tudod, ami a táborban történik, az ott is marad :)

2017. júl. 24. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Sztm ebbol meg nm lehet megitelni hogy tetszel-e neki,ha tovabbra is kuld feled jeleket akkor lehet bejossz neki
2017. júl. 25. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!