Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most akkor tetszem neki, vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor tetszem neki, vagy mi ez az egész?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit már 2 éve ismerek.

Már amióta megismertem ezt a fiút azóta folyton néz engem, de tényleg tudjátok azzal a csábító tekintettel! Ez annyira zavarba ejtő, hogy azt sem tudom ilyenkor merre nézzek! A legkisebb dolgok is érdekelték velem kapcsolatban, meg olyan más volt velem..

Nem találkoztunk már egy éve igazából el is "felejtettem" őt, és kèt hete újra felbukkant.! Ugyanazt csinálta velem mint régen, nézett állandóan.

Nem köszönt, nem jött oda csak nagyon közel ült, meg járkálgatott arra, de semmi több csak nézett úgy mint rég.

Majd szombaton megint láttam őt ugyanazt csinálta mint multkor. Most féltékennyé akart tenni. Direkt ott csókolgatott egy csajt és közben figyelt engem, hogy reagálok rá.. Rájöttem, hogy nagyon szerelmes vagyok ebbe a fiúba még mindig..

Segítsetek! Mit tegyek? Most akkor ez mi? Tetszem neki és ezèrt csinálja ezeket vagy mi? Èn ezt egyszerűen nem értem!

(Én 17 vagyok. A srác meg 21)



2017. júl. 24. 15:51
 1/4 anonim válasza:

Ha mást csókolgat tudna téged is, szóval az sem lehet kifogás hogy félénk és azért nem közeledik.

Egyébként úgy gondolom a szerelem sokkal több annál minthogy néha egymásra néztek.

Esetleg vonzódsz hozzá a külseje miatt.

De ha 2 év alatt rád se köszönt ne várj most nagy csodát. Lépj tovább és kezdj valakivel normális párkapcsolatot.

2017. júl. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tetszel neki.
2017. júl. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Sztm maradj mint eddig a tavolban ,legyel kedves vele de ne csungj rajta ,ha tetszel neki lepnie kell ,ha nm lep lehet csak viccbol csinalja
2017. júl. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mi jóban voltunk. A barátnőm pasija volt
2017. júl. 24. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!