Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik a bátyám haverja. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik a bátyám haverja. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Én 15 éves lány vagyok, ők 16 éves fiúk (mindjárt 17). A bátyám haverja nagyon helyes, okos és kedvelem őt. Osztálytársak a testvéremmel és én is abba az iskolába megyek ahova ők járnak.

Eddig egyszer találkoztunk és hárman egy napot együtt töltöttünk.

Mielőtt találkoztunk volna még apám is azt mondta (pedig ő azt mondta nem lehet még pasim) hogy ha olyan barátom lenne mint az a srác annak örülne.

Ja és kíméljetek azokkal a válaszokkal hogy mondjam meg a tesómnak, mert mi az a fajta család vagyunk akik nen beszélnek ilyenről. (Apám ki is nyírna ha a pasizás szóba kerülne, tesómmal amúgyse vagyunk olyan jóban, anyám meg mindent elmond apámnak.)

Szóval a kérdés az hogy mit tehetnék hogy ne csak a tesóm haverja, hanem az én barátom is legyen. Ha nem is a pasim, de a barátom. Facebookon nem fogok ráírni mert az azért fura lenne hogy a tesóm barátai közül csak vele akarok ismerkedni. Meg úgy amúgy is fura lenne.

Szeptembertől kezdve minden nap látni fogom. Hogyan közelítsek majd felé? Egyáltalán a tesóm örülne ennek vagy fura len ne neki?



2017. júl. 24. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A tesód nemsokára 17? Rendezz neki meglepetés bulit a haverjával titokban... így jobban megtudtok ismerkedni :)
2017. júl. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, még jöhetnek válaszok! :)
2017. júl. 24. 18:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Legyél többet együtt vele.
2017. júl. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!